1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

rtv-sat - Berker Q.1 / Q.3

Seria Berker Q.1 / Q.3 oferuje gniazda antenowe (radiowo-telewizyjne) do różnych zastosowań. Najbardziej zaawansowanym technicznie gniazdem jest Berker Q.1 / Q.3 gniazdo antenowe 2xSAT końcowe 4-wyjściowe. Do wejścia gniazda możemy podłączyć dwa kable sygnałowe i również dwa kable sygnałowe możemy podłączyć do wyjścia z gniazda. Berker Q.1 / Q.3 gniazdo antenowe 2xSAT końcowe 4-wyjściowe najczęściej stosowane jest w instalacjach telewizji satelitarnej, w których potrzebujemy podłączyć dwa niezależne kable satelitarne do dekodera i nagrywarki lub do dwóch dekoderów. Prostszym rozwiązaniem satelitarnym jest Berker Q.1 / Q.3 gniazdo rtv-sat końcowe, które obsługuje instalacje wymagające jednego przewodu z sygnałem. 

Gniazda antenowe 2xSAT z serii Berker Q.1 / Q.3

W serii Q.1 / Q.3 dostępne są gniazda antenowe RTV-SAT, RTV i 2xSAT do różnych zastosowań. Najbardziej zaawansowanym technicznie produktem jest gniazdo antenowe 2xSAT końcowe 4-wyjściowe, które umożliwia podłączenie dwóch kabli sygnałowych do wejścia i dwóch kabli sygnałowych do wyjścia z gniazda. Tego rodzaju gniazda antenowe najczęściej stosuje się w instalacjach telewizji satelitarnej w celu podłączenia dwóch niezależnych kabli satelitarnych do dekodera i nagrywarki lub do dwóch dekoderów. Gniazda 2xSAT dostępne są wyłącznie w wersji końcowej.

Gniazda antenowe RTV-SAT i RTV – końcowe i przelotowe

Prostszym rozwiązaniem satelitarnym są gniazda antenowe RTV-SAT Berker Q.1 / Q.3, które obsługują instalacje wymagające jednego przewodu z sygnałem. W serii Q.1 / Q.3 dostępne są również podstawowe gniazda antenowe RTV wyposażone w jedno wejście sygnału i dwa wyjścia (TV i audio). Gniazda antenowe RTV-SAT Berker oraz gniazda RTV występują w wersji końcowej i przelotowej. Gniazda końcowe stosujemy w instalacjach równoległych, gdy od anteny do odbiornika biegnie osobny kabel przez każde pomieszczenie. Z kolei gniazda przelotowe są przeznaczone do podłączania w instalacji szeregowej, gdy od anteny do odbiornika biegnie jeden kabel przez wszystkie pomieszczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl