1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Puszki instalacyjne

Jednym z liderów branży elektroinstalacyjnej w Polsce jest Elektro-Plast, który produkuje puszki instalacyjne już od 1983 roku. Z wykorzystaniem produktów Elektro-Plast wykonanie nowoczesnej instalacji elektrycznej jest łatwe, szybkie i bezpieczne. W naszym asortymencie dostępne są puszki instalacyjne do ścian pustych (pojedyncze, podwójne, potrójne i czterokrotne), puszki instalacyjne pogłębiane do ścian pustych, puszki łączeniowe oraz pierścienie dystansowe Elektro-Plast. Oferujemy również wkręty do puszki instalacyjnej marki Simet o długości 16 mm, 25 mm i 40 mm.

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć puszek instalacyjnych - są one kluczowym elementem każdej elektrycznej instalacji. Wybór odpowiednich puszek podtynkowych do ścian murowanych może mieć ogromne znaczenie dla efektywności i bezpieczeństwa całego systemu elektrycznego. W ofercie znajdują się najwyższej jakości puszki instalacyjne Elektro-Plast i Simet w charakterystycznym, ceglanym kolorze, który nadaje im unikalny wygląd.

Charakterystyka puszek instalacyjnych i elektrycznych Simet i Elektro-Plast

Puszki instalacyjne Elektro-Plast i Simet dedykowane są do montażu w ścianach murowanych (ceglanych i pustakowych) oraz gipsowo-kartonowych. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, są one niezbędnym elementem podczas tworzenia instalacji elektrycznej w domu, mieszkaniu, przestrzeni przemysłowej lub komercyjnej. Choć w zasadzie pełnią tę samą rolę co puszek natynkowych, ich konstrukcja jest dostosowana do specyficznych wymagań montażu w murowanych ścianach.

Puszki znajdujące się w ofercie naszego sklepu zamontujesz w różnych środowiskach budowlanych, przy użyciu różnych materiałów budowlanych i mocujących. Ale to nie wszystko - podtynkowe puszki instalacyjne do pustych ścian posiadają także dedykowane elementy wykańczające, które umożliwiają regulację ich głębokości. Po zakończonym montażu możesz wykorzystać specjalne pokrywy ułatwiające prowadzenie dalszych prac i niezbędne działania konserwacyjne.

Puszki instalacyjne w igniazdka.pl - masz wybór

Zadbaliśmy o pełną różnorodność puszek instalacyjnych elektrycznych Elektro-Plast i Simet - wszystko po to, aby spełnić zróżnicowane potrzeby naszych Klientów. Wybierz spośród puszek pojedynczych, podwójnych, potrójnych, czterokrotnych, zwykłych i pogłębianych; w asortymencie nie zabrakło puszek o różnych kształtach, kolorach i wielkościach, zależnie od ich przeznaczenia. Solidna konstrukcja, możliwość elastycznego montażu oraz dostępność różnych opcji sprawiają, że oferowane puszki są idealnym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i osób samodzielnie zajmujących się pracami instalacyjnymi we własnym domu.

Oprócz szerokiej gamy puszek instalacyjnych Simet i Elektro-Plast, w naszej ofercie znajdziesz również wysokiej jakości wkręty do puszek instalacyjnych oraz pierścienie dystansowe (12 lub 24mm - w komplecie z wkrętami). Te niewielkie, ale niezwykle istotne akcesoria, podobnie jak szybkozłączki są nieodłączną częścią procesu montażu instalacji elektrycznej.

Jeśli więc chcesz skompletować niezbędny osprzęt instalacyjny - jesteś we właściwym miejscu. Z produktami od Simet i Elektro-Plast będziesz mieć stuprocentową pewność, że montaż przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl