1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Berker Lumina

Berker Lumina 2

Hager, właściciel firmy Berker, reklamuje tą serię hasłem: nowocześnie prosta, tradycyjnie niezawodna. Budowane w dzisiejszych czasach nowoczesne mieszkania i powierzchnie biurowe segmentu standard wymagają zastosowania trwałych i ekonomicznych rozwiązań dla inwestora. Wysoki standard estetyczny i funkcjonalny zapewnia jakość użytych materiałów i sposób wykonania mechanizmów. W serii Lumina 2 połączono najwyższy poziom wzornictwa i jakości z efektywnością i ekonomią. Seria jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego rynku budownictwa deweloperskiego, gdzie atrakcyjność cenowa staje się głównym czynnikiem decydującym o wyborze osprzętu elektroinstalacyjnego. Przy projektowaniu serii położono nacisk na możliwość łatwego i szybkiego montażu, między innymi dzięki zastosowaniu zacisków bezśrubowych. Seria występuję w kolorze białym i kremowym.

Berker LUMINA GNIAZDO SAT

Berker LUMINA GNIAZDO SAT

Producent: Berker
Cena: 23,38 zł
zobacz więcej

Berker lumina 2 – seria nowoczesna, prosta i tradycyjnie niezawodna

Najnowsza seria osprzętu Berker Lumina 2 to odpowiedź na potrzeby obecnego rynku elektroinstalacyjnego, który wymaga nie tylko optymalnych ekonomicznych rozwiązań, ale także musi być atrakcyjny cenowo. Cena bowiem to najistotniejszy czynnik, który decyduje o tym, czy klient kupi produkt. Seria Lumina 2 to głównie modele o przeznaczeniu podtynkowym. Montuje się je w powszechnie używanych puszkach 60 mm. Berker Lumina 2 perfekcyjnie sprawdza się w przypadku wnętrz, w których oprócz jak najniższej ceny, mają istotne znaczenie także jakość wykończenia i efekt końcowy wykonania. Seria Lumina 2 nadaje się do instalacji w ramkach tzw. modułowych dedykowanych do montażu orientacji pionowej lub poziomej. Wszystkie gniazda i łączniki firmy wykonane są z wysokiej jakości tworzywa odpornego na różnego rodzaju uszkodzenia.

W obecny czasach projekty budynków są nacechowane futurystyczną i nowoczesną stylistyką. Budynki mieszkalne, powierzchnie biurowe i użytku publicznego wymagają stosowania stworzonych pod konkretnego inwestora indywidualnych rozwiązań ekonomicznych. Jakość materiałów musi spełniać wymogi bezpieczeństwa i wszelkie warunki technologiczne. Natomiast Berker Lumina 2 zapewnia wymagany, wysoki standard funkcjonalności i estetyki. Berker seria lumina 2 dostępna jest w kolorach białym i kremowym. Materiał i tworzywo, z których są one wykonane charakteryzuje się miłym dla oka połyskiem oraz odpornością na różnego rodzaju zabrudzenia i zarysowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl