2000 zł - rabat 2 % || 3000 zł - rabat 3 % || 4000 zł - rabat 4 %

Podzespoły Fibaro - inteligentny dom

Fibaro BYPASS 2

Fibaro BYPASS 2

Producent: Fibaro
Cena: 53,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fibaro CENTRALA STERUJĄCA HOME CENTER 3

Fibaro CENTRALA STERUJĄCA HOME CENTER 3

Producent: Fibaro
Cena: 2 400,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fibaro CZUJNIK CZADU CO SENSOR

Fibaro CZUJNIK CZADU CO SENSOR

Producent: Fibaro
Cena: 420,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fibaro CZUJNIK TEMPERATURY DALLAS

Fibaro CZUJNIK TEMPERATURY DALLAS

Producent: Fibaro
Cena: 38,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fibaro CZUJNIK ZALANIA FLOOD SENSOR

Fibaro CZUJNIK ZALANIA FLOOD SENSOR

Producent: Fibaro
Cena: 260,00 zł
szt.
zobacz więcej

Podzespoły Fibaro – inteligentny dom na miarę XXI wieku

Coraz popularniejszym terminem staje się IoT (ang. Internet of Things), czyli Internet Rzeczy, do którego możemy zaliczyć wiele urządzeń tworzących tzw. inteligentny dom. Podzespoły Fibaro, składające się z czujników, centrali sterujących, modułów wykonawczych, wyzwalaczy i innych zaawansowanych technologicznie elementów, to nowoczesne produkty przeznaczone do inteligentnych budynków, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie i zwiększają poczucie bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie oryginalne podzespoły Fibaro – polskiej marki o zasięgu globalnym specjalizującej się w produkcji urządzeń typu smart home.

Podzespoły Fibaro – centrale, czujniki, moduły i wyzwalacze

Inteligentny dom jest miejscem, w którym nie może zabraknąć najnowocześniejszych systemów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. Do sprawnego zarządzania inteligentnym domem najlepiej sprawdzą się podzespoły Fibaro, takie jak centrala sterująca Home Center 2 lub kompaktowa centrala Home Center Lite – dzięki wykorzystaniu bezprzewodowej technologii Z-Wave oba podzespoły mogą być podłączone nawet do 230 urządzeń! W naszej ofercie znajdziesz także najnowocześniejsze czujniki: czadu, otwarcia drzwi/okna, zalania, dymu, ruchu, światła i temperatury. Oprócz tego przygotowaliśmy moduły wykonawcze Fibaro, takie jak sterowniki, ściemniacze, wideodomofony, głowice termostatyczne czy wtyczki do gniazda. Wśród dostępnych podzespołów Fibaro znajdziesz u nas również wyzwalacze: panele do sterowania gestami, piloty bezprzewodowe oraz uniwersalne przyciski z funkcją włączania i wyłączania dowolnych urządzeń. Podzespoły Fibaro, które znajdują się w naszej ofercie, to niezbędne akcesoria do Twojego inteligentnego domu – dostępne także w atrakcyjnych zestawach!

HomeKit i Walli, czy podzespoły Fibaro do uniwersalnych zastosowań

Nowoczesne podzespoły Fibaro są kompatybilne z technologią Apple HomeKit, dzięki czemu urządzenia te wyróżniają się uniwersalnością i dopasowaniem do preferencji mieszkańców inteligentnych domów. Na uwagę zasługuje również kolekcja Walli, czyli stworzona przez Fibaro linia gniazd i włączników pracujących w technologii Z-Wave. Inspiracją do stworzenia linii Walli była perła, dzięki czemu kolekcja nowoczesnego osprzętu elektroinstalacyjnego cechuje się eleganckim i nieco futurystycznym wyglądem.

Za duży wybór? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy i powiedz, czego potrzebujesz – pomożemy dobrać najlepsze podzespoły Fibaro do Twojego inteligentnego domu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl