1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

gniazda - Berker Q.1 / Q.3

W ofercie serii Berker Q.1 / Q.3 znajdziemy dwa rodzaje gniazd z uziemieniem. Berker Q.1 / Q.3 gniazdo z uziemieniem nadaje się do zastosowań wewnątrz budynku. Gniazdo nie może być narażone na działanie wilgoci. Gniazdo występuje w dwóch kolorach: białym i antracytowym. Kolejny rodzaj to Berker Q.1 / Q.3 gniazdo z uziemieniem z pokrywą, nadaje się do stosowania na zewnątrz oraz w warunkach zwiększonej wilgotności po zastosowaniu uszczelki z serii Berker Q.1 / Q.3. Gniazdo podobnie jak Berker Q.1 / Q.3 gniazdo z uziemieniem występuje w wersji białej oraz antracytowej. W gniazdach zastosowano zaciski śrubowo windowe, które umożliwiają łatwe i precyzyjne podłączenie przewodów zasilających.

Gniazda Berker Q.1 / Q.3 – cztery rodzaje do wyboru

Serie Berker Q.1 i Q.3 wyróżniają się innowacyjną powierzchnią, która w dotyku przypomina aksamit. Gniazda Berker Q.1 / Q.3 zostały wykonane z wysokiej jakości duroplastu, odpornego na uszkodzenia mechaniczne, zadrapania oraz chemikalia znajdujące się w środkach czystości. Wszystkie gniazda Berker Q.1 / Q.3 przeznaczone są do montażu podtynkowego, co znacząco podnosi funkcjonalność i zwiększa estetykę przestrzeni. W kolekcji znajdują się gniazda schuko, gniazda z uziemieniem, gniazda z uziemieniem i podświetleniem orientacyjnym LED oraz gniazda z uziemieniem i pokrywą.

Gniazda Q.1 / Q.3 do nowoczesnych i klasycznych wnętrz

Dzięki bogatej ofercie kolorystycznej możesz w pełni spersonalizować produkt i dopasować go do aranżacji wnętrza. W kolekcji gniazd schuko i gniazd z uziemieniem występują produkty w kolorze białym, antracytowym, aluminiowym, czerwonym, zielonym i pomarańczowym. Z kolei pozostałe gniazda Berker Q.1 / Q.3 dostępne są w barwie białej, antracytowej i aluminiowej. Gniazda Q.1 / Q.3 doskonale komponują się z ramkami z tworzywa aksamitnego, które znajdują się w tej samej serii. Ramkę możesz w pełni dopasować do wyglądu gniazda, wybierając produkt w takim samym lub kontrastowym kolorze i decydując o jego krotności. W gniazdach zastosowano zaciski śrubowo-windowe lub samozaciski, które umożliwiają podłączenie przewodów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl