1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

gniazda telekomunikacyjne - Berker Q.1 / Q.3

Gniazda telekomunikacyjne Berker Q.1 / Q.3 występują w trzech kategoriach. Najtańsze gniazda trzeciej kategorii nadają się do większości zastosować domowych. Gniazda kategorii 5e i 6e to gniazda do zastosowań profesjonalnych. W serii Berker Q.1 / Q.3 gniazda komputerowe występują zamiennie z gniazdami telefonicznymi. Oznacza to, że każdą wtyczkę komputerową możemy użyć jako telefoniczną jeśli odpowiednio podłączymy pary przewodów. Gniazda Berker Q.1 / Q.3 kategorii trzeciej wyposażone zostały w zaciski śrubowe, natomiast Berker Q.1 / Q.3 gniazda telefoniczno / komputerowe kategorii 5e i 6e produkowane są z nowoczesnymi zaciskami LSA+. Obudowy gniazd komputerowych w serii Berker Q.1 / Q.3 występują w kolorze białym i antracytowym.

Gniazda telekomunikacyjne Berker Q.1 / Q.3

Gniazda telekomunikacyjne Berker Q.1 / Q.3 występują w trzech kategoriach. Najtańsze gniazda trzeciej kategorii nadają się do większości zastosowań domowych. Gniazda kategorii 5e i 6e to z kolei produkty do zastosowań profesjonalnych. W serii Berker Q.1 / Q.3 gniazda komputerowe występują zamiennie z gniazdami telefonicznymi. Oznacza to, że każdą wtyczkę komputerową możemy użyć jako telefoniczną, jeśli odpowiednio podłączymy pary przewodów. Gniazda telekomunikacyjne Berker kategorii trzeciej zostały wyposażone w zaciski śrubowe, natomiast gniazda kategorii 5e i 6e produkowane są z nowoczesnymi zaciskami LSA+. W naszej ofercie występują gniazda telekomunikacyjne Berker w wersji pojedynczej i podwójnej. Wszystkie gniazda kategorii 5e i 6e są ekranowane.

Designerskie gniazda telekomunikacyjne Berker

Wybierając gniazda telekomunikacyjne z serii Q.1 / Q.3, stawiasz na funkcjonalny design, idealny zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Wszystkie gniazda sprzedajemy w kompletach składających się z mechanizmu i plakietki. Sam decydujesz o kolorze obudowy, która występuje w trzech barwach – białym, antracytowym i aluminiowym. Obudowy wykonano z odpornego na uszkodzenia mechaniczne duroplastu, który w dotyku przypomina aksamit.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl