1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Kontakt Simon

Kontakty Simon posiadają długą historię. Początki firmy sięgają 1921 roku, kiedy przedstawiciele polskiego przemysłu wraz z Bankiem Przemysłowym i Śląskim Bankiem Przemysłowym założyli spółkę w Czechowicach. W obecnym kształcie firma działa od 2005 roku.

Kontakt Simon to wieloletnia tradycja, dzięki czemu masz pewność, że oferowane produkty są wysokiej jakości. Firma używa sprawdzonych surowców i materiałów, które uzyskały uznanie na rynku polskim i zagranicznym. Pozwala to na tworzenie szerokiej gamy produktów.

Liczne certyfikaty uzyskane przez Simon kontakty, zapewniają firmie pewną pozycję na rynku polskim i coraz większą rozpoznawalność na rynkach światowych. Przedsiębiorstwo nie ustaje w doskonaleniu procesów produkcyjnych i sposobów zarządzania. Ciągłe inwestycje w badania i rozwój pozwalają wprowadzać innowacyjne gniazda elektryczne.

Gama barw w kontaktach Simon

Kontakty Simon to wyjątkowo szeroka gama kolorystyczna. Ramki, gniazdka i włączniki występują w wielu odcieniach. Dzięki temu nie będziecie mieć kłopotów, by znaleźć poszukiwany produkt, który spełni Wasze wymagania związane z dopasowaniem do określonego wnętrza. W naszej ofercie posiadamy kontakt Simon oraz ramki nawet w najmniej typowych kolorach. Między innymi tym wyróżniają się gniazdka Simon. Barwy, takie jak limonkowa, mahoniowa czy lawendowa to gwarancja, że włączniki elektryczne będą znakiem wyróżniającym dane pomieszczenie. Podobną funkcję będą pełnić kontakty z wyłącznikiem, których biały przycisk połączony został na przykład z miętową ramką. Możliwości połączeń barw jest sporo, wybór w naszym asortymencie pozwala na wiele kombinacji.

Nie tylko kolor – tworzywo wyróżnikiem gniazd Simon

Naszym klientom oferujemy nie tylko szeroki wybór kolorów. W asortymencie posiadamy również ramki wykonane z różnych materiałów. Gniazdka elektryczne Simon ze szkła z pewnością będą wyglądały niezwykle elegancko. Drewniana ramka z kolei idealnie wpasuje się w klasyczne wnętrze, a produkt betonowy jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem. W przypadku marki Simon, włączniki Simon są bardzo uniwersalne i dzięki ofercie, którą proponujemy, z łatwością dostosujecie je do swoich potrzeb. Jeśli różnorodność tworzywa, z jakiego wykonane są produkty, połączymy z wieloma dostępnymi kolorami, to w kwestiach aranżacyjnych ogranicza Was jedynie wyobraźnia. Walor praktyczny wymienionych materiałów to fakt, iż wyłączniki lub gniazda elektryczne Simon łatwo jest myć oraz utrzymywać w czystości.

Gniazdka elektryczne Simon - wysokie bezpieczeństwo

Osprzęt elektryczny Simon gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Osłony szyn prądowych chronią przed ewentualnym porażeniem prądem. Oferujemy także uszczelki, których zamontowanie sprawia, iż osprzęt Simon będzie odporny na działanie czynników zewnętrznych, których dostęp do wnętrza zostanie zablokowany. W naszej ofercie znajdziecie również Simon kontakt z przezroczystą przykrywką, która ogranicza dostęp kurzu lub kropel wody.

Produkty z przeznaczeniem specjalistycznym

Jeśli idzie o markę Simon, gniazdka mają także bardziej specjalistyczne przeznaczenie. Oferujemy takie produkty, jak gniazda głośnikowe, gniazda satelitarne, gniazda komputerowe, HDMI czy telefoniczne, w zależności od rodzaju dostępne w wersjach pojedynczej, podwójnej, potrójnej czy nawet poczwórnej. W naszym asortymencie posiadamy także przycisk w czerwonym kolorze, który może mieć specjalne przeznaczenie, na przykład związane z uruchomieniem alarmu.

I mniej specjalistycznym

Oczywiście proponujemy również produkty bardziej tradycyjne, które znajdują się na wyposażeniu każdego domu, mieszkania czy innego budynku. Kontakty Simon mogą być w wersji pojedynczej, podwójnej czy potrójnej. Podobnie jest z wyłącznikami lub dzwonkami. Do wyboru mamy między innymi wyłączniki chwilowe (przydatne na przykład na klatce schodowej), schodowe i żaluzjowe. Część z nich dysponuje także oświetleniem, dzięki czemu łatwo jest znaleźć wyłącznik nocą. Gniazda Simon oferujemy w wersji zabudowanej ramką, mamy także modele, do których ramkę należy kupić osobno. To ostatnie rozwiązanie, otwiera wiele możliwości aranżacyjnych dzięki zastosowaniu wielu kolorów ramek oraz modułów.

Poza tym wyłącznik, gniazdo bądź inny osprzęt Simon to produkty, które w zestawie można zamontować zarówno pionowo, jak i poziomo. W jednym zestawie można zamontować różne gniazda, między innymi USB i telewizyjne. To jedno z wielu wygodnych rozwiązań. Producent zadbał również o łatwość montażu, dzięki czemu włączniki Simon umieszcza się szybko i sprawnie.

Sprawdź również: gniazdka Berker.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl