1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Szybkozłączki

Szybkozłączki zaliczamy do prostych w obsłudze urządzeń, które umożliwiają połączenie ze sobą przewodów. Aby je samodzielnie podłączyć, wcale nie trzeba być elektrykiem. Szybkozłączki elektryczne mają nieskomplikowaną budowę i proste zastosowanie. W naszej ofercie przygotowaliśmy dwa rodzaje złączek marki Wago – 221 i 2273. Montaż wtykowy lub montaż typu „klik” wykorzystywany w szybkozłączkach Wago do przewodów elektrycznych pozwala zaoszczędzić czas i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Szybkozłączka 5x 0,5-2,5mm2 /100szt/

Szybkozłączka 5x 0,5-2,5mm2 /100szt/

Producent: Wago
Cena: 100,12 zł
szt.
zobacz więcej

Złączki instalacyjne – szybkozłączki Wago 221 i 2273

Szybkozłączki elektryczne zaliczamy do prostych w obsłudze urządzeń, które umożliwiają połączenie ze sobą przewodów. Aby samodzielnie podłączyć szybkozłączkę, wcale nie trzeba być elektrykiem, gdyż ten niewielki element ma nieskomplikowaną budowę i proste zastosowanie. W naszej ofercie przygotowaliśmy dwa rodzaje szybkozłączek niemieckiej marki Wago – 221 i 2273. Wykorzystywany w złączkach Wago montaż wtykowy lub montaż typu „klik” pozwala zaoszczędzić czas i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Szybkozłączki Wago 221 Klik

Nowoczesne złączki instalacyjne Wago 221 nadają się do wszystkich rodzajów przewodów, dlatego mogą być wykorzystywane zarówno do podłączenia kuchenki elektrycznej, jak i instalacji nagłaśniającej. Wybierając szybkozłączki Wago, możesz w prosty sposób połączyć ze sobą różne rodzaje przewodów, tworząc dowolne kombinacje. Dzięki złączkom 221 możliwe jest szybkie podłączenie przewodów bez konieczności zarabiania końcówek, co sprawia, że czynność tę może wykonać każdy – także osoba, która na co dzień nie ma do czynienia z pracami elektrycznymi. Nowoczesny system dźwigni sprawia, że obsługa szybkozłączki jest banalnie prosta i nie wymaga zastosowania dodatkowych narzędzi – wystarczy jeden „klik”, by przewody zostały stabilnie i bezpiecznie podłączone. Szybkozłączki Wago 221 wyróżniają się wysoką zdolnością przewodzenia prądu (do 32A), a dzięki zastosowaniu adapterów montażowych mogą być stosowane w rozdzielnicach. Odpowiednie także do przekrojów do 6 mm2. Jeszcze jedną zaletą złączek instalacyjnych Wago 221 jest fakt, że elementy te są przezroczyste, co znacząco ułatwia montaż i użytkowanie złączki. W naszym sklepie internetowym dostępne są 2-, 3- i 5-przewodowe szybkozłączki.

Szybkozłączki Wago 2273 i złączki oświetleniowe

Oferujemy 2-, 3-, 4-, 5- i 8-przewodowe złączki do puszek instalacyjnych Wago 2273, a także złączki oświetleniowe tego samego producenta. Szybkozłączki te przeznaczone są do puszek instalacyjnych i łączą przewody jednodrutowe do 2,5 mm2. Kompaktowe wymiary i beznarzędziowy montaż wtykowy sprawiają, że złączki instalacyjne Wago 2273 zaliczamy do najpopularniejszych modeli na rynku. Dzięki adapterom montażowym złączki można stosować w rozdzielnicach, a system montażu wtykowego sprawia, że istnieje możliwość ich ponownego podłączenia. Zastosowanie przezroczystej obudowy ułatwia wizualną kontrolę położenia przewodu, co skraca czas montażu.

Z kolei złączki oświetleniowe Wago umożliwiają połączenie przewodów linkowych i jednodrutowych. Podobnie jak pozostałe produkty Wago, również złączki oświetleniowe są proste w obsłudze i nie wymagają zastosowania narzędzi, dzięki czemu możliwe jest m.in. podłączanie opraw w trudno dostępnych miejscach. Złączka oświetleniowa ma szerokie zastosowanie i nadaje się także do montażu napędów żaluzji oraz innych urządzeń podłączanych przewodami giętkimi do stałej instalacji. Wszystkie szybkozłączki tej marki są zgodne z normą EN 60998, dlatego mogą być one bezpiecznie stosowane w budynkach.

Za duży wybór? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy i powiedz, czego potrzebujesz – pomożemy dobrać najlepsze szybkozłączki!

Sprawdź także puszki instalacyjne dostępne w naszej ofercie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl