1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

ściemniacze - Berker Q.1 / Q.3

Berker Q.1 / Q.3 ściemniacz obrotowy obsługuje jeden obwód elektryczny. Najprostszy model ściemniacza obrotowego Berker Q.1 / Q.3 steruje lampami żarowymi i halogenowymi o mocy 60 do 400 W. Dodatkowym atutem jest bardzo łatwa wymiana bezpiecznika, bez konieczności demontażu elementu centralnego. Berker Q.1 / Q.3 ściemniacz uniwersalny świecznikowy to zaawansowane urządzenie elektroniczne. Po zamontowaniu ściemniacza mamy możliwość sterowania oświetleniem w dwóch obwodach elektrycznych. Berker Q.1 / Q.3 ściemniacz uniwersalny świecznikowy przystosowany jest do sterowania lampami żarowymi i halogenowymi o mocy od 50 - 260 W. Obie wersje ściemniacza można kupić z elementami centralnymi w kolorze białym lub antracytowym.

Ściemniacze Berker Q.1 / Q.3 do domu i biura

Przytulna atmosfera, energooszczędność, funkcjonalność i wygoda to główne zalety ściemniaczy, które coraz częściej pojawiają się we wnętrzach prywatnych i biurowych. Ściemniacze Berker Q.1 /Q.3 to praktyczne urządzenia, które znacząco podnoszą komfort użytkowania wnętrza, pozwalają zmniejszyć wysokość rachunków za prąd i zapobiegają zmęczeniu podczas wieczornego seansu przed telewizorem lub pracy przy komputerze. Dzięki temu, że ściemniacze Q.1 / Q.3 umożliwiają płynne sterowanie oświetleniem w zakresie 0-100%, możesz w pełni dostosowywać poziom natężenia światła do własnych potrzeb, bez względu na porę dnia i roku.

Obrotowe ściemniacze Q.1 / Q.3

W kolekcji Berker Q.1 / Q.3 dostępne są łatwe w obsłudze ściemniacze obrotowe wyposażone w pokrętło. Wszystkie ściemniacze Berker Q.1 / Q.3 sprzedajemy w kompletach złożonych z mechanizmu i pokrętła. Aby w pełni spersonalizować produkt, wybierz kolor, który najlepiej pasuje do aranżacji wnętrza – biel lub antracyt. Ściemniacz obrotowy obsługuje jeden obwód elektryczny i steruje lampami żarowymi oraz halogenowymi 230 V o mocy 20-200 W oraz lampami LED 230 V o mocy 3-40 W. Dodatkowym atutem ściemniacza jest bardzo łatwa wymiana bezpiecznika, bez konieczności demontażu elementu centralnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl