1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

regulatory temperatury - Berker Q.1 / Q.3

W serii Berker Q.1 / Q.3, podobnie jak w innych seriach firmy Berker, mamy do wyboru dwa rodzaje regulatorów temperatury. Pierwszy z nich czyli Berker Q.1 / Q.3 regulator temperatury jest prostym urządzeniem wyposażonym w mechaniczne sterowanie temperaturą. Berker Q.1 / Q.3 regulator temperatury ze sterowaniem czasowym jest bardzo zaawansowanym urządzeniem elektronicznym. Berker Q.1 / Q.3 regulator temperatury ze sterowaniem czasowym nadaje się również do sterowania ogrzewaniem podłogowym, dzięki dodatkowemu zewnętrznemu czujnikowi temperatury podłogi. Oba regulatory występują w dwóch wersjach, charakterystycznych dla serii Q.1 / Q.3, białej i antracytowej. 

Mechaniczne regulatory temperatury Berker Q.1 / Q.3

W serii Berker Q.1 / Q.3, podobnie jak w innych seriach firmy Berker, mamy do wyboru kilka rodzajów regulatorów temperatury. Podstawowa wersja to mechaniczne regulatory temperatury – proste urządzenia z opcją ręcznego sterowania temperaturą. Regulator mechaniczny wyposażony jest w pokrętło regulacyjne z ograniczeniem zakresu temperatury, łącznik i diodę kontrolną sygnalizującą załączanie oraz odrębne przyłącze do trybu nocnego. Regulacja odbywa się w zakresie od 5°C do 30°C. W ofercie dostępne są również regulatory temperatury Berker Q.1 / Q.3 z czujnikiem temperatury podłogi.

Regulatory temperatury Berker ze sterowaniem czasowym

W kolekcji regulatorów Berker Q.1 / Q.3 znajdują się także regulatory temperatury Berker ze sterowaniem czasowym. Produkty te zaliczamy do bardziej zaawansowanych urządzeń elektronicznych, które nadają się również do sterowania ogrzewaniem podłogowym. Podobnie jak w przypadku swojego poprzednika, regulator ze sterowaniem czasowym umożliwia regulację temperatury w zakresie 5-30°C. Urządzenie wyposażone jest w duży wyświetlacz tekstowy z podświetleniem, 3 dzienne bloki pamięci, przełącznik na ręczny/automatyczny tryb pracy, program wakacyjny, licznik czasu pracy lub zużycia energii, automatyczne przełączanie czasu na zimowy/letni oraz wiele innych funkcji. Oba regulatory występują w trzech wersjach kolorystycznych – białej, antracytowej i aluminiowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl