1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Berker R.classic

Berker R.Classic

100 lat temu firma Berker wprowadziła na rynek wyłączniki obrotowe. Seria R.Classic to kontynuacja sukcesu obrotowych łączników w nowoczesnym wydaniu. Charakterystyczną cechą wyłączników z serii R.Classic to brak ramek, jedynie proste pokrętło. Serie R.Classic w brakujące elementy znakomicie uzupełnia seria R.1. Dostępne powierzchnie (podobnie jak w serii R.1) to: białe i czarne tworzywo, szkło, aluminium i stal szlachetna. 

Te wyłączniki naprawdę wzbudzają uczucia ! Potwierdzeniem tego faktu niech będą nagrody: "Product design award 2013 gold", nagroda "good design", "product design award 2013", "reddot design award 2013".

Berker R.classic – seria klasyczna w nowoczesnym wydaniu

Seria Berker R. Classic nawiązuje do pierwszych modeli firmy Berker, które zaprojektowano i wprowadzono do sprzedaży w ubiegłym wieku. W włącznikach zaimplementowano tradycyjne, staromodne pokrętło, które umieszczono w nowoczesnej ramce. Dzięki temu rozwiązaniu seria Berker R. Classic w idealny sposób łączy bardziej klasyczne rozwiązania z obecnymi trendami. Berker Classic to seria, która jako pierwsza wprowadziła innowacyjną mechanikę przekręcanego włącznika. Zastosowane materiały z jakiego osprzęt został wykonany, jego wygląd i bezkonkurencyjna cena sprawia, że seria Berker classic świadczy tylko i wyłącznie o wysokiej jakości produktu. Jest to seria klasyczna uznawana przez szeroką gamę ekspertów za czołowy trend na obecnym rynku. Firma stosuje oprócz tego specjalny system, który stanowi niesamowite udogodnienie w czasie każdego remontu. Dzięki niemu gniazdka Berker R. Classic można montować na każdym etapie budowy.

Jest to szczególnie istotne, gdy np. dana osoba zwleka z wyborem danego modelu gniazdek do ostatniej chwili. Gniazdka i włączniki z serii Berker Classic wykonane są z tworzyw mocznikowych. Ze względu na to spełniają one wszystkie niezbędne wymogi bezpieczeństwa, a także wymagania mechaniczne i elektryczne. Część produktów jest także wyposażona w diody LED, które spełniają funkcję informacyjną. Seria klasyczna i rozwiązania tego typu sprawdzają się w miejscach, w których konieczna jest staranna kontrola zasilania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl