1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

multimedia - Berker Q.1 / Q.3

Charakterystyczną cechą każdej serii osprzętu firmy Berker jest szeroka gama gniazd multimedialnych. Nie inaczej jest w serii Berker Q.1 / Q.3. Najpopularniejsze gniazda Berker Q.1 / Q.3 głośnikowe pojedyncze i podwójne uzupełnia profesjonalne gniazdo głośnikowe High End. Pozłacane wtyczki są cechami charakterystycznymi gniazda głośnikowego High End. Kolejnym bardzo często wybieranym produktem jest Berker Q.1 / Q.3 Radio Touch. Radio możemy uzupełnić o Berker Q.1 / Q.3 głośnik, dzięki czemu uzyskamy efekt stereo. Multimedia w serii Q.1 / Q.3 występują w dwóch wersjach kolorystycznych: biały i antracyt. 

Gniazda multimedialne Berker Q.1 / Q.3

Charakterystyczną cechą każdej serii osprzętu firmy Berker jest szeroka gama gniazd multimedialnych. Nie inaczej jest w przypadku serii Berker Q.1 / Q.3 składającej się z kilkunastu nowoczesnych produktów. Multimedia Berker Q.1 / Q.3 obejmują nie tylko najpopularniejsze gniazda głośnikowe pojedyncze i podwójne, lecz także profesjonalne gniazda głośnikowe High End z pozłacanymi wtyczkami. Dzięki zastosowaniu pozłoceń gniazda multimedialne Berker Q.1 / Q.3 High End wyróżniają się dłuższą żywotnością i lepszą jakością dźwięku, co znacząco wpływa na komfort użytkowania.

Multimedia Berker Q.1 / Q.3 – gniazda, głośniki i zestawy Radio Touch

Obok gniazd pojedynczych, podwójnych i High End w serii Q.1 / Q.3 występują również nowoczesne gniazda HDMI i USB. Gniazda HDMI umożliwiają uzyskanie wysokiej rozdzielczości sygnału audio i video z odbiorników satelitarnych, odtwarzaczy DVD i telewizorów LCD/plazmowych. Z kolei gniazdo USB można wykorzystywać do ładowania urządzeń przenośnych, takich jak smartfony czy kamery cyfrowe. Dużą popularnością w serii Q.1 / Q.3 cieszy się również podtynkowe Radio Touch, które można uzupełnić o głośnik sufitowy lub podtynkowy i w ten sposób uzyskać efekt stereo. Multimedia Berker Q.1 / Q.3 występują w trzech wersjach kolorystycznych: biel, antracyt i aluminium.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl