1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Schneider

Od 1836 roku firma Schneider Electric zmieniała się, aby stać się globalnym ekspertem zarządzania energią. W 2006 roku do grupy Schneider Electric dołączyła firma Marten, założona w 1906 roku. Marten już w 1961 roku rozpoczęła produkcję wyłączników z pozbawioną wkrętów obudową. Wkrótce to rozwiązanie stało się światowym standardem. W latach 70 Marten wprowadził pierwszy "wyłącznik dla architektów", czyli pierwszą serię designerskich wyłączników bez płyty środkowej. XXI wiek to kontynuacja sukcesów. Pierwszy szklany przycisk na świecie został wprowadzony do oferty w 2000 roku.

Dziś oferta Schneider Electric to różnorodność i bogactwo serii, materiałów, kolorów oraz stylów. Bezpieczeństwo rozwiązań i efektywność energetyczna łączy się z łatwą instalacją oraz prostym użytkowaniem. Firma inwestuje także w systemy inteligentnego sterowania budynków.

Schneider Electric

Mało która firma z branży elektronicznej może pochwalić się tak bogatą historią, co Schneider Electric. Założona została w 1836 roku przez dwójkę braci (dwa lata później zarejestrowano ją jako Schneider). Ta francuska firma zaczynała od przemysłu zbrojeniowego. Dopiero w 1891 roku, polityka przedsiębiorstwa zmieniła się, przenosząc działalność do branży elektronicznej, wówczas jeszcze raczkującej. W 1919 roku Schneider otworzył swoje pierwsze zagraniczne zakłady na terenie Niemiec oraz krajów Europy Wschodniej. Na przestrzeni lat, firma zaczęła redukować produkcję zbrojeń, skupiając się na częściach samochodowych i osprzętach codziennego użytku. Obecnie, jest ona jednym z największych i najbardziej wszechstronnych producentów urządzeń elektrycznych na świecie, zaś jej zakłady obecne są także na terenie Polski.

Znajdziesz u nas kontakty i gniazdka Schneider wysokiej jakości, spełniające wszystkie przyjęte obecnie normy. Ich wszechstronna funkcjonalność oraz solidne wykonanie sprawiają, że są częstym widokiem zarówno w domach, jak i w obiektach publicznych.

Gniazdka Schneider

Gniazda elektryczne Schneider oferują nam szeroką gamę modeli, przeznaczonych do różnych rodzajów urządzeń i wtyczek. Standardowym modelem są gniazdka z uziemieniem z serii Asfora, dostępne w wersji podstawowej, podwójnej oraz z ochronną przesłonką. Seria ta oferuje nam także gniazdka komputerowe typu RJ-45, gniazdka telefoniczne RJ-11, gniazda RTV-SAT/RTV/SAT w wersjach końcowych i przelotowych, gniazdka głośnikowe, a nawet cieszące się rosnącą popularnością gniazdka Schuko.

Według dokładnie opracowanych projektów specjalistów ze Schneider, gniazdka z serii Asfora posiadają zwartą, bezpieczną obudowę, a także galwanizowane ramki montażowe, ułatwiające ich instalację. Ramki wykonano ze sztywnego materiału ABS, odpornego na zarysowania oraz działanie promieni UV. Przewody możemy przyciąć jednocześnie, dzięki solidnym zaciskom ustawionym w szeregu. Po zdjęciu płytki centralnej uzyskujemy dostęp do wszystkich zacisków. Elementy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie wypaść z konstrukcji nawet po kompletnym odkręceniu zacisków. Skuteczny montaż zapewniają też metalowe prowadnice, zapobiegające przemieszczaniu się pazurków.

Jeśli zależy Ci na jakości premium, wybierz kontakty Schneider z serii Merten M. Znajduje się w niej najwyższej klasy osprzęt z przesłonkami oraz ramkami wykonanymi z drewna, metalu lub szkła. Same ramki możemy zamontować w pozycji poziomej lub pionowej.

Osobom, szukającym minimalistycznego osprzętu do wnętrz, spodoba się z kolei seria Sedna, stawiająca na połączenie funkcjonalności z ciekawym designem. Kontakty/gniazdka Sedna mają tylko 8 mm grubości, zaś ich delikatna kolorystyka nada wnętrzom więcej charakteru.

Wyłączniki i regulatory Schneider

Zróżnicowane gniazdka to nie jedyna oferta francuskiej firmy. W asortymencie znajdziemy też bowiem włączniki Schneider, cechujące się równie wysoką jakością wykonania. Zależnie od naszych potrzeb, nabyć możemy włączniki światła, włączniki chwilowe, a także wyłączniki schodowe i krzyżowe. Dostępne są modele zarówno pojedyncze, podwójne i podświetlane. Znajdziemy tu też ściemniacze oraz regulatory ciepła.

Podobnie jak w przypadku gniazdek, standardowym wyborem są wyłączniki Schneider z serii Asfora. Włączniki z tej serii wyposażono w bezgwintowe zaciski, długie pazurki z prowadnicami oraz stożkowe wejścia, doprowadzające przewody do zacisków. Także i tutaj producent wykorzystał galwanizowaną ramkę montażową z nacięciami dla prostszej instalacji.

Schneider tworzy włączniki i wyłączniki też w seriach Merten M oraz Sedna. Oferują one tak samo wysoką jakość, co seria Asfora, jednocześnie odznaczając się alternatywnymi rozwiązaniami, pozwalającymi na dopasowanie ich zarówno do wnętrz, jak i naszego gustu.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór gniazdek, kontaktów, regulatorów i ramek ze wszystkich serii Schneider. Oferujemy atrakcyjne ceny, szybką wysyłkę oraz profesjonalne doradztwo. Gniazda elektryczne w igniazdka to pewny wybór! Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl