Gniazdka w kuchni - jakie rozwiązania wybrać
Gniazdka w kuchni - jakie rozwiązania wybrać

Kuchnia to niezwykle ważne miejsce w każdym domu - spędzamy w nim wiele czasu i chcemy, aby przygotowywanie posiłków i wszelkie inne czynności były jak najwygodniejszymi i najprzyjemniejszymi czynnościami. Nie da się ukryć, że wiele zależy od gniazdek w kuchni, umożliwiających zasilenie sprzętów AGD, z których korzystamy w trakcie gotowania dla najbliższych i samych siebie.

czytaj całość »
Jaki czujnik dymu, gazu albo tlenku węgla wybrać?
Jaki czujnik dymu , gazu albo tlenku węgla wybrać?

Co to w ogóle jest czujnik i do czego się go używa? Mówiąc najkrócej, to urządzenie, którego zadaniem jest wychwytywanie sygnałów z otaczającego środowiska, ich rozpoznawanie i rejestrowanie. W naukach technicznych czujnik to narzędzie dostarczające informacji o pojawieniu się określonego bodźca lub przekroczeniu jakiejś wartości progowej. W codziennym życiu taka informacja jest nam potrzebna przede wszystkim po to, by uniknąć zagrożeń związanych z pojawieniem się lub zbyt dużym wzrostem jakiegoś parametru. Na przykład czujnik czadu informuje nas, że w powietrzu pojawił się czad, czyli zabójcze dla nas opary i powinniśmy natychmiast się ewakuować, aby uniknąć zatrucia prowadzącego do śmierci. 

czytaj całość »
Co to i jak zbudować inteligentny dom?
Co to i jak zbudować inteligentny dom?

Inteligentny dom to dom, który wykorzystuje automatykę domową do zarządzania nowoczesnymi systemami. W takim domu znajdują się odpowiednio zintegrowane i nowoczesne systemy, które pracują w sposób automatyczny i zgodnie z zaleconymi komendami przez człowieka. To również starannie dobrane gniazdka elektryczne, wszelki osprzęt elektryczny zintegrowany z nowoczesnymi systemami automatycznymi czy szybkozłączki, przedłużacze i osprzęt natynkowy. Dlaczego więc aktualnie inteligentne domy są tak popularne? Przede wszystkim ze względu na automatyczną obsługę systemów, która pozwala oszczędzać czas i pieniądze właścicielom. Ponadto dlatego, że tak zautomatyzowane rozwiązania pomagają właścicielom w obowiązkach domowych.

czytaj całość »
Jaki czujnik do drzwi wybrać? Poczuj się bezpieczniej we własnym domu
Jaki czujnik do drzwi wybrać? Poczuj się bezpieczniej we własnym domu

Odpowiedzenie sobie na pytanie jaki czujnik otwarcia drzwi będzie odpowiedni do naszego domu, może stanowić problem. Alarm otwarcia drzwi to bardzo przydatne urządzenie, które informuje nas o sytuacji, gdy ktoś wchodzi do domu czy pomieszczenia, gdy się tego nie spodziewamy. Ten stosunkowo tani sprzęt jest szczególnie często używany na drzwiach sklepowych i hotelowych, gdzie informuje o wchodzących do środkach klientach bądź nowo przybyłych gościach.

czytaj całość »
Jak dobrać głowicę termostatyczną?
Jak dobrać głowicę termostatyczną?

W budynkach mieszkalnych istotnych jest wiele elementów. Jednym z nich będzie komfort cieplny – to jak go odczuwamy, zależy od wielu czynników. Między innymi wpływa na to temperatura na zewnątrz oraz metody wentylowania pomieszczeń. Najwyższy poziom komfortu cieplnego i niskie opłaty to efekt połączenia dobrego systemu grzewczego oraz odpowiednia wentylacja. W dbaniu o tak kluczową kwestią pomoże nam prawidłowo dobrana głowica termostatyczna. 

czytaj całość »
Jakie sterowanie roletami wybrać?
Jakie sterowanie roletami wybrać?

Sterowanieroletami zewnętrznymi w znaczący sposób ułatwia codzienne użytkowanie. Mechanizm ten oprócz komfortu i wygody pozwala także na kontrolowanie takich parametrów jak stopień nagrzewania się pomieszczenia oraz dopływ światła – a to wszystko dzięki możliwości dostosowania kąta nachylenia i poziomu zwinięcia profili zewnętrznych. Spośród wielu dostępnych rodzajów sterowania roletami zewnętrznymi pomożemy Ci wybrać ten najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb.

czytaj całość »
Co to jest dom pasywny i jak go zbudować?
Co to jestdom pasywny i jak go zbudować?

Dom pasywny to dom, który wyróżnia się przede wszystkim doskonałą izolacyjnością oraz zastosowaniem takich rozwiązań technologicznych, które w sposób zdecydowany zmniejszają zapotrzebowanie na energię potrzebną do jego ogrzewania. Taki dom biernie wykorzystuje energię promieniowania słonecznego. Energia wytwarzana wewnątrz domu jest zatrzymywana i dzięki szczelności budynku minimalizuje się jej straty. Pasywny budynek zużywa tak mało energii, że jest niemal samowystarczalny, dlatego często domy pasywne nazywa się domami ekologicznymi.

czytaj całość »
Berker Q.1 / Q.3 Radio Touch w kolorze antracyt

Przedstawiamy zdjęcia z realizacji montażu radia podtynkowego Berker z serii Q.1 / Q.3 w kolorze antracytowym. Radio zamontowane zostało w łazience na białych matowych płytkach. Sąsiaduje w poczwórnej ramce, z serii Berker Q.3, z dwoma gniazdami. Mimo pojedynczego głośnika słychać je na całym piętrze domu.

 

 

czytaj całość »
Rozmieszczenie puszek Berker 1930 Rosenthal

Często pytacie Państwo, jak należy rozmieścić puszki w ścianie szeregowo, aby były gotowe na zamontowanie gniazd i wyłączników firmy Berker z serii 1930 Rosenthal. Serię 1930 Rosenthal można montować w standardowych puszkach o średnicy 60 mm, jednakże puszki nie mogą być połączone szeregowo w sposób standardowy. W przypadku połączenia standardowego puszek, nie da się obok siebie umieścić dwóch elementów w ramkach pojedynczych Berker 1930 Rosenthal. W celu idealnego spasowania elementów szeregowo, należy rozmieścić puszki z dystansem przynajmniej 20 mm lub większym. Można także zastosować specjalnie do tego produkowane przez firmę Berker elementy. Prawidłowe rozmieszczenie puszek do serii Berker 1930 Rosenthal przedstawia schemat: 

czytaj całość »
Nowe złączki Wago

W naszej ofercie pojawiły się najnowsze szybkozłączki Wago 221 do maksymalnego przekroju przewodu 6 mm2. Łatwa, bezpieczna i szybka instalacja to cechy najnowszych złączek Wago. Wystarczy podnieść dźwignię złączki, włożyć przewód i opuścić dźwignię. Wcześniej w naszej ofercie posiadaliśmy złączki z serii 221 do 4 mm2. 

Zapraszamy do zakupów: https://www.igniazdka.pl/pl/c/Wago-221-Klik/480

 

Wago złączki

Simon 54 Nature beton

Do naszej oferty dołączyły najnowsze ramki Simon Nature 54 beton. Bardzo modne tworzywo występuje w serii Simon 54 w sześciu odmianach kolorystycznych: Al betone, Butti cementi, Funda mente, La stryko, Mokra robota i Szorstka przyjaźń. Ceny ramek zaczynają się od 51,89 zł.

 

Berker Q.1 i Q.3 od teraz w kolorze aluminium

Miło nam poinformować, że oferta naszego sklepu została wzbogacona o kolor aluminium serii Q.1 i Q.3 od firmy Berker. Ta bardzo popularna wśród naszych Klientów seria od dziś jest dostępna w kolorze białym, czarnym i aluminium. Warto zwrócić uwagę, że seria Q.1 i Q.3 od firmy Berker to jedyne na rynku gniazda i wyłączniki charakteryzujące się matową, aksamitną powierzchnią.

czytaj całość »
Schneider Anya

Schndier Anya

Do oferty sklepu iGniazdka.pl dołączyła kolejna seria wyłączników i gniazd - Anya od firmy Schneider. Osprzęt Anya podobnie jak Schneider Asfora wyposażony został w ramkę pojedynczą, która jest dołączana do każdego sprzedawanego produktu. Istnieje również możliwość kupna ramek wielokrotnych i montażu w zestawy. Osprzęt Schneider Anya oferowany jest w kolorze białym i kremowym. Mamy nadzieję, że przystępna cena i wysoka jakość produktu przypadnie Państwu do gustu. Zapraszamy do zakupów.

czytaj całość »
Berker W.1

Berker W.1

Berker W.1 to pierwsza seria produktów natynkowych, która idealnie łączy zalety szczelności z bardzo dobrym wyglądem. Łatwość montażu, niezwykła wytrzymałość, wodoodporność IP55 umożliwia stosowanie serii Berker W.1 wszędzie tam, gdzie zwykłe wyłączniki nie mogą być stosowane. Wyłączniki i gniazda W.1 produkowane są w dwóch wersjach kolorystycznych: białej oraz szarej z jasnoszarą ramką.  

Zmiany w asortymencie Berker, wdrożenie one.platform

Berker one.platform

Przez ostatnie tygodnie pracowaliśmy nad wdrożeniem w naszym sklepie zmian w ofercie produktowej firmy Berker. Największą nowością jest ujednolicenie systemu mechanizmów gniazd i wyłączników pod nazwą one.platform. Od tej chwili kupując produkty firmy Berker mają Państwo możliwość zmiany zewnętrznych elementów (plakietki, klawisze, ramki) pomiędzy seriami bez zmiany mechanizmów umieszczonych w puszcze w ścianie.

czytaj całość »
Ramki Kontakt Simon 54 Nature już dostępne!

Simon 54 Nature

Dziś do oferty naszego sklepu dołączają najnowsze ramki Simon54 Nature. Ramki produkowane przez firmę Kontakt Simon są doskonałym uzupełnieniem serii Simon54 o inspirowane naturą szklane, metalowe i drewniane akcenty. Wszystkie z ramek występują w wersji pojedynczej, podwójnej, potrójnej i poczwórnej. Ramki są uniwersalne w montażu, co oznacza, że można je montować w wersji poziomej i pionowej. Nasz sklep oferuje ramki szklane w kolorze biała perła, srebrna mgła, burzowa chmura, zastygła lawa, księżycowa lawa oraz limonkowy sorbet. Oferujemy również bogaty wybór ramek metalowych: trzy odcienie inoxu oraz dwa rodzaje satyny. Ramki drewniane występują w wersji srebrne wenge i złoty orzech. Zapraszamy do zakupów.

czytaj całość »
Konfigurator osprzętu Berker

Kuchnia Berker

Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora produktów Berker http://hager-konfigurator.pl/app/index.php. Dzięki tej aplikacji stworzonej przez firmę Hager (właściciela marki Berker) mogą się Państwo zapoznać z całą ofertą produktów firmy Berker. Każdy jest w stanie stworzyć zestawienie osprzętu elektrycznego dostosowanego do swoich potrzeb. Aplikacja stwarza możliwość modyfikacji serii, kolorów i kształtów gniazd i wyłączników. Na sam koniec program umożliwi stworzenie listy wszystkich użytych produktów i wygenerowanie kompletnego zestawienia. Takie zestawienie mogą Państwo wysłać na adres naszego sklepu w celu przygotowania wyceny. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną.

czytaj całość »
Zmieniamy się!

logo igniazdka.pl

 

Od początku 2016 roku pracujemy nad zmianą logo, domeny i nazwy sklepu na www.igniazdka.pl Mamy nadzieję, że krótsza, łatwiejsza do zapamiętania nazwa jeszcze bardziej ułatwi zakupy w naszym sklepie. Wkrótce po wpisaniu starego adresu sklepu www.gniazdkalublin.pl zostaniecie Państwo automatycznie przekierowani na nowy adres. Zarówno stary jak i nowy adres będzie działał tak samo i umożliwi wykonywanie zakupów.

Dzień Darmowej Dostawy

Dzień Darmowej Dostawy

 

Po raz drugi w historii istnienia sklepu GniazdkaLublin.pl bierzemy udział w ogólnopolskim Dniu Darmowej Dostawy. Wszystkie zamówienia złożone 1 grudnia będą do Państwa wysyłane za darmo bez względu na wartość zamówienia. Dzień darmowej dostawy w naszym sklepie obejmuje wysyłkę paczkomatem oraz przesyłkę kurierską. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl