1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Gniazda podłogowe

Dostęp do gniazdka elektrycznego czasem bywa utrudniony. Wówczas najlepiej sprawdzą się gniazda podłogowe. To także doskonałe rozwiązanie, gdy na stosunkowo niewielkiej powierzchni wymagana jest duża liczba kontaktów.

Gniazda w podłodze są wygodne, funkcjonalne, ale także estetyczne. Najczęściej tego typu produkty wykorzystuje się w budynkach komercyjnych lub instytucjach publicznych. Można je zobaczyć między innymi w szkołach, na uczelniach, w biurach, w salach konferencyjnych czy w halach przemysłowych. Gniazdo podłogowe sprawia, że nie ma kłopotu z dostępem do energii elektrycznej. Każdy, kto potrzebuje podłączyć do kontaktu laptop, rzutnik, sprzęt nagłaśniający i wiele innych rodzajów urządzeń, zrobi to bez problemu.

Łatwy dostęp do prądu? Wybierz gniazda podłogowe!

Przewody leżące na podłodze z pewnością nie są ani estetyczne, ani praktyczne, ani bezpieczne. Właśnie dlatego w miejscach, gdzie wiele osób potrzebuje mieć stały dostęp do prądu, sprawdzają się gniazda podłogowe. To rozwiązanie, które nie zajmuje wiele miejsca, a jednocześnie łatwo je ukryć. W naszej ofercie mamy kontakty dedykowane do montażu podłogowego oraz puszki podłogowe, w których umieszcza się gniazda elektryczne.

Warto podkreślić, że gniazdka podłogowe do wnętrz niekoniecznie muszą zostać zamontowane w posadzce. Czasem ta metoda sprawdzi się na przykład w stole. Puszkę z kontaktami łatwo jest ukryć, a sposób otwierania i zamykania sprawia, że nie ma obawy przed niepotrzebnym odsłonięciem pokrywy. Dostępne w naszej ofercie puszki są więc zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Dzięki temu komponują się z charakterem danego wnętrza. Warto podkreślić, iż gniazdka elektryczne podłogowe to dziś praktycznie standard w biurach i budynkach komercyjnych, które stawiają na nowoczesność i wygodę pracowników.

Duży wybór gniazd podłogowych

Naszym klientom oferujemy różne rodzaje gniazda na podłodze i puszek. W ofercie mamy puszki dwu, cztero, sześcio, a nawet ośmiomodułowe. Część z nich w wersji pogłębionej – głębokość regulować można w zależności od sposobu instalowania. Proponujemy produkty w barwach szarej lub grafitowej. Również gniazdko w podłodze występuje w wielu wariantach. Do wyboru są kolory: biały, aluminium, czerwień i szary grafit.

Puszki podłogowe posiadają otwory, dzięki którym komfortowo można poprowadzić odpowiednie przewody. Są także zabezpieczone przed kurzem i niewielkimi obiektami. Jeśli chodzi o gniazdo elektryczne podłogowe oferowane w naszym sklepie, to w obudowie można zastosować materiał taki, jak na podłodze. Dzięki temu puszka komponuje się z podłożem. W przypadku gniazda podłogowego i puszek podłogowych istotną cechą jest także bezpieczeństwo ich użytkowania oraz trwałość. W obu tych aspektach oferowane u nas produkty spełniają normy w 100 %.

Sprawdź również: przedłużacze elektryczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl