1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

wyłączniki - Berker Q.1 / Q.3

Tak jak w każdej z serii, tak i w serii Berker Q.1 / Q.3 mamy do wyboru pełną gamę wyłączników. W zależności od potrzeb możemy zastosować Berker Q.1 / Q.3 wyłącznik pojedynczy, który jest najprostszym rozwiązaniem. Możemy również zastosować bardziej skomplikowane wyłączniki jak Berker Q.1 / Q.3 wyłącznik podwójny, schodowy czy krzyżowy. Pomoc w doborze wyłączników znajdą Państwo w naszym poradniku. Każdy z wyłączników z serii Berker Q.1 / Q.3 możemy wybrać w wersji z podświetleniem lub bez. Opcja z podświetleniem stosowana jest najczęściej w pomieszczeniach ze słabszym doświetleniem. Podczas zakupu wyłączników z serii Q.1 / Q.3 możemy wybrać kolor klawisza: biały lub antracytowy.

Wyłączniki Berker Q.1 / Q.3 do różnych zastosowań

Tak jak w każdej serii Berker, tak i w kolekcji Q.1 / Q.3 mamy do wyboru pełną gamę wyłączników. Podstawowa oferta obejmuje wyłączniki Berker Q.1 / Q.3 pojedyncze, podwójne i potrójne. Oprócz nich dostępne są także wyłączniki chwilowe, krzyżowe, schodowe i żaluzjowe. Wybrane wyłączniki Q.1 / Q.3 występują w wersji podświetlanej, co znacząco podnosi bezpieczeństwo i komfort użytkowania słabo oświetlonych pomieszczeń. Efektowna pozioma dioda stanowi również designerski dodatek wyłącznika podświetlanego.

Wyłączniki Q.1 / Q.3 do klasycznych i nowoczesnych wnętrz

Wszystkie produkty występują w trzech kolorach charakterystycznych dla całej serii – białym, antracytowym i aluminiowym. Uniwersalna kolorystyka i ciekawy design sprawiają, że wyłączniki Berker Q.1 / Q.3 pasują zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Wyłączniki Q.1 / Q.3 sprzedajemy w kompletach złożonych z mechanizmu i klawisza. Wysokiej jakości tworzywa wykorzystane do produkcji wyłączników sprawiają, że produkty z serii Berker Q.1 / Q.3 wyróżniają się najwyższą jakością i wieloletnią funkcjonalnością. Aby dokonać najlepszego wyboru, zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem „Jak dobrać wyłącznik?”, w którym krótko opisaliśmy najważniejsze cechy wszystkich produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl