1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Elektro-Plast

Rzucający się w oczy design oraz bezpieczeństwo to z pewnością cechy, jakimi charakteryzują się produkty Elektro-Plast, dostępne w naszej ofercie. Wybór osprzętu elektrycznego może się okazać kluczowy podczas urządzania domu lub mieszkania. Jeśli stawiamy na nowoczesność i niebanalne rozwiązania, to warto sięgnąć po wyłączniki lub gniazdka Elektro-Plast. Taki wybór gwarantuje zadowolenie i pewność ochrony przed ewentualnym niebezpieczeństwem. Przełączniki elektryczne wyróżniają się ciekawym wzornictwem i kolorystyką oraz zabezpieczeniami przed wodą i pyłem. Dzięki nim wnętrze staje się wyjątkowe. W naszej ofercie mamy produkty marki, takie jak Elektro-Plast gniazdka i wyłączniki różnych serii oraz o różnym przeznaczeniu.

Odporność na otoczenie w gniazdkach Elektro-Plast

Gniazda elektryczne powinny przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo. Dotyczy to między innymi pomieszczeń narażonych na wysoką wilgotność albo zapylenie. Dlatego wśród produktów marki Elektro-Plast znajdziecie serię charakteryzująca się wysoką szczelnością. Odporne materiały i odpowiednia konstrukcja sprawiają, iż na przykład kurz lub krople wody nie będą miały wpływu na działanie osprzętu, ponieważ nie dostaną się do wnętrza. W przypadku marki Gniazdka Elektro-Plast mogą posiadać pokrywkę, co jeszcze mocniej chroni przed wpływem czynników zewnętrznych, a zastosowanie tego typu produktów w kuchni lub łazience jest jak najbardziej polecane i bezpieczne. Potwierdzają to liczne testy, jakie włączniki i gniazda przeszły w wymagających warunkach, między innymi halach przemysłowych czy myjniach. To wystarczająca rekomendacja dla tego produktu. Podkreślmy, iż nie tylko pojedyncze gniazdko Elektro-Plast znajduje się w naszej ofercie. Do wyboru są również podwójne oraz potrójne modele, oczywiście z uziemieniem, w końcu bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Gniazdka Elektro-Plast zwracają uwagę

Nie tylko bezpieczeństwo, ale także design to cecha, która wyróżnia wyłączniki lub gniazdka Elektro-Plast. Połączenie szarej obudowy z ciemną szarością klawiszy lub klapek gwarantuje świetny efekt wizualny, który z pewnością przykuje wzrok. W przypadku firmy Elektro-Plast, gniazdko można zamontować zarówno pojedynczo, jak i w kombinacji na przykład z wyłącznikiem. Poza tym możliwe jest wykorzystanie poziomych lub pionowych rozwiązań, jeśli idzie o zestawy. To także ma wpływ na efekt estetyczny i dla wielu osób jest istotne podczas wyboru osprzętu.

Wygoda jest równie ważna

W naszej ofercie mamy gniazdka i włączniki Elektro-Plast, które są łatwe w montażu i wygodne w użytkowaniu. Kompaktowe rozmiary i minimalizm to wyznaczniki, na które czasem też zwraca się uwagę. W naszym sklepie kupicie modele posiadające sporo miejsca na poprowadzenie przewodów, co wpływa na komfort podczas montowania oraz na wygląd po zakończeniu prac. Rozmaite konfiguracje, czyli gniazda lub włączniki pojedyncze, podwójne i potrójne, schodowe, żaluzjowe, do światła i dzwonka oraz kontakt z wyłącznikiem. To wszystko znajdziecie w naszej ofercie.

Sprawdź również: Gniazdka Schneider Asfora.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl