1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

uszczelki - Berker Q.1 / Q.3

Dostępne są dwa zestawy uszczelek w serii Berker Q.1 / Q.3: zestaw uszczelek do gniazd oraz elementów centralnych oraz zestaw uszczelek do wyłączników klawiszowych. Pierwszy z nich, czyli zestaw uszczelek do gniazd i elementów centralnych używa się do uszczelnienia Berker Q.1 / Q.3 gniazda z uziemieniem i pokrywą, aby umożliwić montaż gniazda w warunkach zwiększonej wilgotności (np w łazience czy na zewnątrz). Drugi zestaw uszczelek do wyłączników klawiszowych pozwala zachować szczelność przy montażu wyłączników z serii Berker Q.1 / Q.3. Aby zastosować się do zaleceń producenta należy stosować zestaw uszczelek z tej samej kategorii co wybrane gniazdo lub wyłącznik. 

Uszczelki Berker Q.1 / Q.3 do gniazd i elementów centralnych

W serii Berker Q.1 / Q.3 dostępne są dwa zestawy uszczelek: do gniazd i elementów centralnych oraz do wyłączników klawiszowych. Uszczelki Berker Q.1 / Q.3 do gniazd i elementów centralnych przeznaczone są do uszczelniania gniazd z pokrywą, wyłączników potrójnych, wyłączników żaluzjowych obrotowych, ściemniaczy obrotowych oraz regulatorów obrotów. Uszczelki chronią instalację podtynkową w pomieszczeniach wilgotnych. Zestaw znajduje swoje zastosowanie w domach, firmach i budynkach przemysłowych.

Uszczelki Q.1 / Q.3 do wyłączników klawiszowych

W skład drugiego zestawu dostępnego w kolekcji Q.1 / Q.3 wchodzą uszczelki przeznaczone do wyłączników klawiszowych pojedynczych, podwójnych, schodowych i krzyżowych. Zestaw wyposażony jest w przykręcany element mocujący IP44, który chroni instalację podtynkową przed bryzgami wody, pyłkami, kurzem i innymi ciałami stałymi. Uszczelki Q.1 / Q.3 mogą być stosowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (np. łazienkach), a także na zewnątrz. Aby zastosować się do zaleceń producenta, należy wybrać zestaw uszczelek z tej samej serii co wybrane gniazdo lub wyłącznik. Wszystkie uszczelki Berker Q.1 / Q.3 są zgodne z europejskimi normami jakości i bezpieczeństwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl