1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

wyłączniki natynkowe

W naszej ofercie znajdziesz włącznik natynkowy podwójny, pojedynczy, chwilowy, schodowy, krzyżowy i żaluzjowy do montażu natynkowego. Proponowane przełączniki natynkowe można nabyć w wersji podświetlanej. Wśród wyłączników światła zgromadziliśmy także najwyższej jakości produkty o podwyższonym współczynniku ochrony IP55 i IP65, które mogą być stosowane w warunkach wysokiego zapylenia i zawilgocenia.

Zastosowanie wyłączników natynkowych

Włączniki natynkowe montuje się najczęściej w pomieszczeniach gospodarczych, garażach, schowkach i magazynach, a także w obiektach handlowo-usługowych i na zewnątrz budynków. Do ich zalet należy przede wszystkim łatwość montażu, gdyż zamocowanie tego typu przełączników światła nie wymaga kucia w ścianie. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by montować je w mieszkaniach, jeśli oczywiście ich wygląd pasuje do wystroju wnętrza. Są one tak samo funkcjonalne jak wyłączniki podtynkowe. Przełączniki światła natynkowe coraz częściej znajdują zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach loftowych, w których wykorzystywane są elementy kojarzące się z magazynami przemysłowymi. W ofercie igniazdka znajdziesz wiele wygodnych podczas montażu i użytkowania modeli. Oferujemy wyłącznik natynkowy:

  • - podwójny,
  • - pojedynczy,
  • - krzyżowy,
  • - czarny,
  • - biały.

Ponadto znajdziesz u nas gniazdka natynkowe niezbędne w pomieszczeniach. Pamiętaj też, że nie każdy przełącznik ma bardzo dużą puszkę. Posiadamy również włącznik światła natynkowy płaski, który w niewielkim stopniu odstaje od ściany.

Wyłączniki natynkowe czy podtynkowe – które lepsze?

Decyzja o tym, czy wybrać wyłączniki natynkowe, czy podtynkowe, jest bardzo indywidualna, dlatego przed zakupem warto rozważyć kilka czynników i zdecydować się na najkorzystniejszą opcję. Decydując się na włączniki natynkowe schodowe, wybieramy odstające od ściany elementy, które rzucają się w oczy i najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach gospodarczych oraz mieszkaniach urządzonych w stylu industrialnym. Ta opcja pozwala na szybki montaż przełączników bez konieczności kucia w ścianie i umożliwia instalację w miejscach, w których poprowadzenie osprzętu pod tynkiem jest niewykonalne. Z kolei wyłączniki podtynkowe to najpopularniejsze rozwiązanie do biur i pomieszczeń mieszkalnych, w których zależy nam przede wszystkim na walorach estetycznych osprzętu. Szeroką ofertę obu rodzajów włączników znajdziesz w naszym sklepie internetowym!

Natynkowe wyłączniki krzyżowe i inne modele to niezbędny element instalacji elektrotechnicznej. Są potrzebne do wyłączania i włączania światła w budynkach oraz pomieszczeniach. Najczęściej wykorzystuje się je w miejscach o charakterze gospodarczym, ale z powodzeniem zainstalujesz je też w domu. Warto pamiętać o tym, że czarny natynkowy włącznik światła może stanowić ciekawy element dekoracyjny wnętrza.

Wyłączniki natynkowe – bezpieczeństwo i wygoda

Włącznik natynkowy schodowy, światła i krzyżowy stosuje się w miejscach, w których standardowe przełączniki byłyby narażone na kurz, pył i drobne zanieczyszczenia. Elementy natynkowe mają dużą puszkę, która chroni kable i podzespoły przed czynnikami zewnętrznymi. Natynkowy włącznik hermetyczny wykorzystuje się tam, gdzie kabel poprowadzony jest od góry lub od dołu na wierzchu.

Dostępne modele wyłączników natynkowych

W ofercie sklepu igniazdka znajdują się włączniki natynkowe, które mogą jednocześnie być dzwonkami do drzwi lub gasić światło w kilku miejscach na raz. Dostępne są wyłączniki krzyżowe, schodowe, żaluzjowe, chwilowy światło lub dzwonek. Z pewnością znajdziesz model, który spełni Twoje wymagania. Za duży wybór? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy i powiedz, czego potrzebujesz – pomożemy dobrać najlepsze wyłączniki natynkowe do dowolnych zastosowań! Sprawdź też pozostałe produkty dostępne w naszym sklepie. Oferujemy niezbędny osprzęt natynkowy i doskonałej jakości gniazda elektryczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl