1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Opaski kablowe

Opaski kablowe mają wiele zastosowań. Przede wszystkim jednak wykorzystywane są w branży elektroinstalacyjnej do łączenia wiązek elektrycznych. Występują pod wieloma nazwami m.in. zipy, trytytki czy opaski zaciskowe. Opaski kablowe dostępne w naszej ofercie to produkty pochodzące od czołowego dystrybutora osprzętu kablowego w Polsce – firmy EM Group. Opaski elektryczne EM Group wyróżniają się wysoką jakością, niezawodną wytrzymałością i szeroką gamą rozmiarów.

Jak działają i do czego służą opaski kablowe?

Dzięki temu, że opaski zaciskowe są wyjątkowo łatwe w obsłudze, już od wielu lat cieszą się dużą popularnością i są powszechnie stosowane w wielu branżach. Do ich zalet możemy zaliczyć także niską cenę, wytrzymałość i funkcjonalność. Jak więc działają trytytki? Pojedyncza opaska kablowa złożona jest z ząbkowanej taśmy kablowej oraz główki będącej elementem zintegrowanym z taśmą. W środku główki znajduje się blokada, która po przełożeniu przez nią taśmy skutecznie i trwale łączy dowolne elementy (np. wiązki elektryczne). Nie oznacza to jednak, że nie rozłączymy raz złączonych przedmiotów – usunięcie trytytki jest bardzo proste i wymaga jedynie zastosowania nożyczek lub kombinerek. Przeciąganie taśmy przez główkę sprawia, że powstaje charakterystyczny dźwięk i to właśnie dlatego opaski kablowe bardzo często nazywane są trytytkami lub zipami.

Zróżnicowany wybór opasek kablowych

Przygotowaliśmy szeroki wybór opasek kablowych zaciskowych do profesjonalnych i prywatnych zastosowań. W każdym zestawie znajduje się 100 sztuk trytytek. Oferujemy opaski zaciskowe kablowe w wielu kolorach: czarnym, białym, czerwonym, niebieskim, zielonym i żółtym. Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, nasze trytytki kablowe różnią się między sobą parametrami długości i szerokości – możliwe jest zamówienie opasek o wymiarach od 75 x 2,2 mm do 750 x 7,8 mm.

Za duży wybór? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy i powiedz, czego potrzebujesz – pomożemy dobrać najlepsze opaski kablowe od sprawdzonego producenta do dowolnych zastosowań.

Jak działają opaski zaciskowe?

Z czego wynika popularność trytytki? Ogromne znaczenie ma niska cena i łatwość obsługi. Nie potrzeba żadnej specjalistycznej wiedzy do używania opasek kablowych. Dzięki znajdującej się wewnątrz główki blokadzie możemy jednym ruchem trwale połączyć dowolne wiązki elektryczne. Opaska kablowa jest wytrzymałym produktem jednorazowym, dlatego, aby rozłączyć kable, należy przeciąć trytki kombinerkami lub nożyczkami. W sklepie igniazdka dostępne są opaski kablowe w wielu kolorach i rozmiarach, które możesz dopasować do własnych potrzeb.

W naszej ofercie znajdziesz także gniazda elektryczne, przedłużacze elektryczne oraz puszki podtynkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl