1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Legrand

Legrand to lider rynku osprzętu elektroinstalacyjnego we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Brazylii, Meksyku, Indiach oraz w Polsce. Trzydzieści fabryk na całym świecie czerpie z najlepszych doświadczeń w produkcji i rozwoju. Asortyment produktowy firmy Legrand to prawie 200 000 pozycji. Przeznaczanie 5 % obrotów firmy na badania i rozwój oraz grupa 2000 pracowników w dziale innowacji przyniosło sukces w postaci 5000 patentów, z których 83 % powstało poza Francją.

Legrand gniazdka to wyjątkowa funkcjonalność i walory estetyczne. Szeroki wybór funkcji, atrakcyjna paleta kolorów i oryginalne wzory zdobywają serca Klientów. Dzięki bogactwu oferty Klient może zrealizować nawet najbardziej śmiałe projekty. Standardowe materiały, jak tworzywa sztuczne łączone są z naturalnymi materiałami jak: kamień, porcelana, szkło, tkanina czy drewno egzotyczne.

Gniazdka Legrand do wszechstronnego zastosowania

Marka Legrand oferuje produkty, które można zastosować w domach, mieszkaniach czy budownictwie komercyjnym. Ich uniwersalizm sprawia, że łatwo dopasować je do charakteru i stylu wnętrza. Różnorodne materiały i funkcje, szeroki wybór kolorów i możliwość rozmaitych dopasowań sprawiają, iż projektanci często stawiają na osprzęt Legrand. Gama produktów do wyboru oznacza, że pod względem barw, stylu, użyteczności i zastosowania markę tę można wykorzystać na wielu płaszczyznach.

Prostota i łatwość montażu gniazdek Legrand

W ofercie posiadamy między innymi produkty serii Niloe od firmy Legrand. Wyłączniki i gniazda Legrand właśnie spod tego znaku charakteryzują się nie tylko uniwersalnością, ale i łatwością w montażu. Sprawia to, iż cieszą się sporą popularnością. Szeroka gama kolorów pozwala na mnóstwo kombinacji, dzięki czemu jest okazja popuścić wodze fantazji i zdecydować się na bardziej ekstrawaganckie połączenia.

Gniazdka Legrand to dobry wybór również dla tradycjonalistów. Wystarczy wybrać mniej rzucające się w oczy kolory i postawić na większą prostotę formy. Wśród ramek, które oferujemy, znajdują się modele pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne, a także pięciokrotne. Występują w barwach: białej, kremowej, czerwonej i popielatej.

Gniazda elektryczne Legrand są łatwe w montażu. Nie wymagają nawet narzędzi. Poza tym gwarantowane jest bezpieczeństwo podczas instalacji osprzętu elektrycznego Legrand. Montaż gniazdek trwa wyjątkowo krótko. Mechanizm zawarty w osprzęcie zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu instalacja jest łatwa oraz dokładna. Warto podkreślić, że w przypadku serii Niloe, gniazdka Legrand oferuje również możliwość montowania podświetlenia w klawiszu. Przycisk jest też dość czuły. Wystarczy lekko nacisnąć, by włączyć światło.

Jakość osprzętu Legrand

Również chętnie oferujemy wybierane produkty z serii Cariva. Charakteryzują się wysoką jakością oraz prostotą formy, dzięki czemu cieszą się popularnością. W asortymencie posiadamy ramki, wyłączniki czy kontakty Legrand właśnie tej serii. W przypadku gniazdek do wyboru są pojedyncze lub podwójne. Występują także gniazdka Legrand z pokrywką, która chroni przed przenikaniem do środka zanieczyszczeń, kurzu lub wody, dzięki czemu użytkowanie gniazdka elektrycznego Legrand jest bezpieczne. Zarówno ramki, jak i kontakty występują w różnych barwach, co umożliwia wiele konfiguracji. W przypadku wielokrotnych ramek jest okazja wykorzystać całą gamę produktów. Ramki kontaktu Legrand można montować w układzie poziomym lub pionowym, w zależności od potrzeb i możliwości.

Legrand także z innymi gniazdami oraz wyłącznikami

Marka Legrand oczywiście nie zamyka się tylko na najbardziej popularne gniazda elektryczne. Wśród produktów, które oferujemy, znajdują się również gniazda komputerowe, telefoniczne oraz RTV SAT, zarówno przelotowe, jak i końcowe. To oferta głównie dla biur, ale ten typu osprzętu potrzebny jest również w domach i mieszkaniach prywatnych. Łatwość montażu sprawia, że nie ma kłopotu z instalacją gniazd elektrycznych Legrand, które umożliwiają połączenia z siecią komputerową/telefoniczną, a także z odbiorem sygnału satelitarnego lub radiowego.

Szeroki asortyment gniazdek od firmy Legrand

Oferujemy też produkty Legrand służące do sterowania oświetleniem. Ściemniacze można kupić w wersji przyciskowej lub obrotowej. Jest możliwość dopasowania ich zarówno do lamp halogenowych, jak i żarowych, a także lamp z transformatorem ferromagnetycznym. Ściemniacze posiadają spory zakres mocy. Dzięki nim można regulować natężenie oświetlenia, wybierając odpowiednie do naszego nastroju, warunków za oknem, wymagań lub pory dnia.

W przypadku gniazdek Legrand oferowane produkty to także możliwość wyboru tworzyw sztucznych, które można uzupełniać elementami naturalnymi, takimi jak szkło, porcelana, kamień lub drewno. Dzięki temu gniazda mają zastosowanie w wielu wnętrzach o różnych stylizacjach.

Sprawdź również: kontakty Simon.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl