1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Osprzęt natynkowy

Osprzęt natynkowy zaliczamy do instalacji elektrycznych, które stanowią nieodłączną część prac montażowych. Podczas gdy podtynkowe gniazda elektryczne i wyłączniki, które wyróżniają się niewielkimi rozmiarami i subtelnym wykończeniem, montujemy zazwyczaj w biurach i wnętrzach mieszkalnych, gniazda natynkowe z wyłącznikiem przeznaczone są do instalacji w pomieszczeniach gospodarczych, garażach i piwnicach, a także na zewnątrz budynków i w obiektach usługowo-handlowych. Tego rodzaju osprzęt bardzo często można spotkać również przy automatach na przekąski i napoje czy szafach chłodniczych. W naszej ofercie znajdziesz gniazdka natynkowe i wyłączniki natynkowe od znanych producentów – Berker, Elektro-Plast i KOS.

Osprzęt natynkowy – gniazda do montażu natynkowego

Oferujemy pojedynczy, podwójny i potrójny osprzęt elektryczny natynkowy z uziemieniem, który występuje w wersji z pokrywą lub bez pokrywy. Oprócz standardowych gniazd do uniwersalnych zastosowań posiadamy również gniazdka RTV końcowe, głośnikowe, komputerowe, schuko, RTV-SAT oraz gniazdo internetowe Berker. Wśród dostępnych produktów nie mogło również zabraknąć wysokiej jakości gniazd o podwyższonym współczynniku ochrony IP. Przygotowaliśmy gniazda natynkowe o parametrach IP55 (ochrona przed kurzem i strumieniami wody) oraz IP65 (całkowita ochrona przed kurzem i ochrona przed strumieniami wody).

Osprzęt natynkowy – wyłączniki do wielu zastosowań

Oferujemy wyłączniki chwilowe (dzwonek, światło), krzyżowe, schodowe i żaluzjowe od najlepszych producentów na rynku. Nasze wyłączniki natynkowe dostępne są jako produkty pojedyncze lub podwójne, a dodatkowo niektóre modele występują w wersji podświetlanej, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Wśród dostępnych wyłączników znajdują się również produkty o podwyższonym współczynniku ochrony IP55 i IP65, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie kompletnego osprzętu natynkowego w warunkach wysokiego zapylenia i zawilgocenia.

Za duży wybór? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy i powiedz, czego potrzebujesz – pomożemy dobrać najlepszy osprzęt natynkowy do dowolnych zastosowań! Znajdziesz u nas produkty od firmy Berker takie jak gniazdo komputerowe, gniazdo głośnikowe pojedyncze czy wyłączniki pojedyncze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl