2000 zł - rabat 2 % || 3000 zł - rabat 3 % || 4000 zł - rabat 4 %

Osprzęt natynkowy – gniazda i wyłączniki

Osprzęt natynkowy zaliczamy do instalacji elektrycznych, które stanowią nieodłączną część prac montażowych. Podczas gdy podtynkowe gniazda i wyłączniki, które wyróżniają się niewielkimi rozmiarami i subtelnym wykończeniem, montujemy zazwyczaj w biurach i wnętrzach mieszkalnych, osprzęt natynkowy przeznaczony jest do instalacji w pomieszczeniach gospodarczych, garażach i piwnicach, a także na zewnątrz budynków i w obiektach usługowo-handlowych. Tego rodzaju osprzęt bardzo często można spotkać również przy automatach na przekąski i napoje czy szafach chłodniczych. Przygotowaliśmy szeroki wybór gniazd i wyłączników natynkowych od znanych producentów – Berker, Elektro-Plast i KOS.

Osprzęt natynkowy – gniazda do montażu natynkowego

W naszej ofercie znajdziesz pojedyncze, podwójne i potrójne gniazda natynkowe z uziemieniem, które występują w wersji z pokrywą lub bez pokrywy. Oprócz standardowych gniazd do uniwersalnych zastosowań oferujemy również gniazda głośnikowe, komputerowe, schuko oraz RTV i RTV-SAT. Wśród dostępnych produktów nie mogło również zabraknąć wysokiej jakości gniazd o podwyższonym współczynniku ochrony IP. Przygotowaliśmy gniazda natynkowe o parametrach IP55 (ochrona przed kurzem i strumieniami wody) oraz IP65 (całkowita ochrona przed kurzem i ochrona przed strumieniami wody).

Osprzęt natynkowy – wyłączniki do wielu zastosowań

Oferujemy wyłączniki chwilowe (dzwonek, światło), krzyżowe, schodowe i żaluzjowe od najlepszych producentów na rynku. Nasze wyłączniki dostępne są jako produkty pojedyncze lub podwójne, a niektóre modele występują w wersji podświetlanej, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Wśród dostępnych wyłączników znajdują się również produkty o podwyższonym współczynniku ochrony IP55 i IP65, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie kompletnego osprzętu natynkowego w warunkach wysokiego zapylenia i zawilgocenia.

Za duży wybór? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy i powiedz, czego potrzebujesz – pomożemy dobrać najlepszy osprzęt natynkowy do dowolnych zastosowań!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl