2000 zł - rabat 2 % || 3000 zł - rabat 3 % || 4000 zł - rabat 4 %

KOS

 

Hasłem i misją firmy powstałej w 1982 roku w miejscowości Nekla jest: "Piękno wkomponowane w system". W dzisiejszych czasach KOS Elektro System to rozwiązania łączące nowoczesny design, ekonomię i innowacyjność. Oferta firmy jest opracowywana zgonie z potrzebami rynku, z możliwością dopasowania do potrzeb indywidualnego odbiorcy. Dzięki prostocie zastosowanych rozwiązań ofertę firmy KOS cenią sobie zarówno instalatorzy indywidualni jak i profesjonaliści. Oprócz bardzo popularnego systemu natynkowego IP44 Bryza, KOS Elektro System proponuje  wysokiej jakości, ładny i innowacyjny system Dante i Vena. Firma stosuje połączenie wielu materiałów takich jak: drewno, kamień, szkło, skóra, a w kolekcji Dante nawet kryształy Swarovskiego. Nowe serie osprzętu, wprowadzane cyklicznie, wytyczają nowe tendencje rozwoju w branży osprzętu elektronistalacyjnego.

Kos BRYZA WYŁĄCZNIK DZWONEK

Kos BRYZA WYŁĄCZNIK DZWONEK

Producent: KOS
Cena: 11,59 zł
szt.
zobacz więcej
Kos BRYZA WYŁĄCZNIK KRZYŻOWY

Kos BRYZA WYŁĄCZNIK KRZYŻOWY

Producent: KOS
Cena: 15,45 zł
szt.
zobacz więcej
Kos BRYZA WYŁĄCZNIK PODWÓJNY

Kos BRYZA WYŁĄCZNIK PODWÓJNY

Producent: KOS
Cena: 11,24 zł
szt.
zobacz więcej
Kos BRYZA WYŁĄCZNIK POJEDYNCZY

Kos BRYZA WYŁĄCZNIK POJEDYNCZY

Producent: KOS
Cena: 10,77 zł
szt.
zobacz więcej
Kos BRYZA WYŁĄCZNIK SCHODOWY

Kos BRYZA WYŁĄCZNIK SCHODOWY

Producent: KOS
Cena: 11,24 zł
szt.
zobacz więcej
Kos BRYZA WYŁĄCZNIK ŚWIATŁO

Kos BRYZA WYŁĄCZNIK ŚWIATŁO

Producent: KOS
Cena: 11,59 zł
szt.
zobacz więcej
Kos DANTE GNIAZDO 2xUSB CZARNE

Kos DANTE GNIAZDO 2xUSB CZARNE

Producent: KOS
Cena: 103,16 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Produkty KOS dla miłośników nowoczesności

Osprzęt elektroinstalacyjny to dziś nie tylko praktyczne gniazdka czy wyłączniki, służące do dostarczania energii do urządzeń lub do wypełniania domu światłem. W obecnych czasach to także elementy dekoracyjne, uzupełniające wystrój wnętrz lub czasem nawet kształtujące design pomieszczenia mieszkalnego bądź biura. Tak jest w przypadku produktów marki KOS. W swoim asortymencie firma oferuje gniazda, wyłączniki czy ramki w rozmaitych kolorach oraz o różnym designie, a także wykonane z różnorodnych materiałów.

Szlachetne materiały w ramkach KOS

Jeśli chodzi o oferowany przez nas osprzęt KOS, to jedną z linii jest Dante. W naszym asortymencie znajdziecie ramki wykonane ze skóry, drewna, szkła, aluminium bądź kamienia. Już te możliwości dają mnóstwo wariantów tworzenia ciekawych aranżacji, wykorzystujących gniazda KOS. Poza tym są oczywiście wyrazem elegancji i stylu oraz charakteru danego wnętrza. Szkło z pewnością podkreśli nowoczesny design, a drewno klasykę. Skóra czy metal będą idealnie pasować do ekskluzywnych pomieszczeń, z kolei kamień będzie praktycznym i wyróżniającym detalem w każdym wnętrzu. Wymienione tworzywa to nie tylko oryginalność, ale także trwałość, czyli walor, który jest pożądany przez każdego użytkownika. Warto jednak pamiętać, że na przykład o skórę czy drewno trzeba dbać, więc gniazdka KOS w ramkach z tego tworzywa na pewno będą się efektownie prezentować, natomiast konieczne są odpowiednie środki, by eksploatacja zbyt szybko nie wpłynęła na ich wygląd. W przypadku tej serii oferujemy również produkt Creative z niepowtarzalnym wydrukiem. Wymieniona oferta pozwala więc na stylizowanie wnętrz zgodnie z potrzebami i poczuciem smaku. Nawet najbardziej wymagające aranżacyjne pomysły można zrealizować dzięki wykorzystaniu produktów KOS. Dzięki temu zrobicie wrażenie na każdym, kto będzie miał okazję zobaczyć wnętrze wyposażone w asortyment tej marki.

Osprzęt KOS zachęca do kreatywności

Wspomniany szeroki wybór ramek z różnych tworzyw oraz w wielu kolorach sprawia, iż klient ma ogromne możliwości konfiguracyjne. Tylko wyobraźnia stanowi ograniczenie, a kreatywność z pewnością pozwoli stworzyć elegancki i efektowny wygląd pomieszczenia wraz z jego wykończeniami oraz najmniejszymi nawet elementami.
Warto podkreślić też, że gniazda elektryczne KOS to produkty, które łatwo się montuje. W naszej ofercie mamy między innymi serię Bryza, charakteryzującą się możliwością sprawnego i błyskawicznego wręcz montażu. Dzieje się tak dzięki sporej wewnętrznej powierzchni, co wpływa na dużo miejsca, by pomieścić przewody. Poza tym warto podkreślić, że gniazdka KOS tej serii występują w wersji z klapką, dzięki czemu stały się popularne w pomieszczeniach o specjalnych warunkach, jak hale przemysłowe, magazyny czy piwnice. Mamy więc gwarancję, że nie dostanie się do wnętrza żadne zanieczyszczenia. W pokrywę jest wyposażone też gniazdo KOS Vena, które poza tym zostało uzupełnione w przesłony torów prądowych, co jeszcze mocniej wpływa na bezpieczeństwo użytkowania. Niepotrzebne przedmioty, na przykład w rękach dzieci, nie mają szans, by dostać się do wnętrza gniazda. Unika się więc porażenia prądem.

Gniazda także do innych celów


W przypadku marki KOS w naszej ofercie posiadamy także inny osprzęt elektryczny. To oczywiście gniazdka telewizyjne, satelitarne czy komputerowe oraz głośnikowe. W naszym sklepie również one występują w wersjach pojedynczych lub podwójnych. W przypadku gniazd RTV lub RTV SAT w ofercie posiadamy produkty końcowe, jak również przelotowe. Dzięki temu można więc kilkoma kliknięciami wyposażyć mieszkanie, dom lub biuro w potrzebne produkty.

W ofercie posiadamy również różnego rodzaju wyłączniki, na przykład schodowe, dzwonki, żaluzjowe, pojedyncze lub podwójne, w niektórych modelach z podświetleniem. Wybrane wyłączniki posiadają niewielkie grafiki lub symbole, informujące o ich przeznaczeniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl