1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

KOS

Hasłem i misją firmy powstałej w 1982 roku w miejscowości Nekla jest: "Piękno wkomponowane w system". KOS gniazdka to rozwiązania łączące nowoczesny design, ekonomię i innowacyjność. Oferta firmy jest opracowywana zgodnie z potrzebami rynku, z możliwością dopasowania do potrzeb indywidualnego odbiorcy. Dzięki prostocie zastosowanych rozwiązań gniazdka KOS cenią sobie zarówno instalatorzy indywidualni jak i profesjonaliści. Oprócz bardzo popularnego systemu natynkowego IP44 Bryza, KOS Elektro System proponuje wysokiej jakości, ładny i innowacyjny system Dante i Vena. Firma stosuje połączenie wielu materiałów takich jak: drewno, kamień, szkło, skóra, a w kolekcji Dante nawet kryształy Swarovskiego. Nowe serie osprzętu KOS, wprowadzane cyklicznie, wytyczają nowe tendencje rozwoju w branży osprzętu elektronistalacyjnego.

Kos BRYZA WYŁĄCZNIK DZWONEK

Kos BRYZA WYŁĄCZNIK DZWONEK

Producent: KOS
Cena: 15,15 zł
szt.
zobacz więcej
Kos BRYZA WYŁĄCZNIK KRZYŻOWY

Kos BRYZA WYŁĄCZNIK KRZYŻOWY

Producent: KOS
Cena: 19,82 zł
szt.
zobacz więcej
Kos BRYZA WYŁĄCZNIK PODWÓJNY

Kos BRYZA WYŁĄCZNIK PODWÓJNY

Producent: KOS
Cena: 15,42 zł
szt.
zobacz więcej
Kos BRYZA WYŁĄCZNIK POJEDYNCZY

Kos BRYZA WYŁĄCZNIK POJEDYNCZY

Producent: KOS
Cena: 13,96 zł
szt.
zobacz więcej
Kos BRYZA WYŁĄCZNIK SCHODOWY

Kos BRYZA WYŁĄCZNIK SCHODOWY

Producent: KOS
Cena: 15,42 zł
szt.
zobacz więcej
Kos BRYZA WYŁĄCZNIK ŚWIATŁO

Kos BRYZA WYŁĄCZNIK ŚWIATŁO

Producent: KOS
Cena: 15,15 zł
szt.
zobacz więcej
Kos DANTE GNIAZDO RTV KOŃCOWE

Kos DANTE GNIAZDO RTV KOŃCOWE

Producent: KOS
Cena: 58,26 zł
zobacz więcej

KOS gniazdka dla miłośników nowoczesności

Osprzęt elektroinstalacyjny to dziś nie tylko praktyczne czarne gniazdka czy wyłączniki, służące do dostarczania energii do urządzeń lub do wypełniania domu światłem. W obecnych czasach to także elementy dekoracyjne, uzupełniające wystrój wnętrz lub czasem nawet kształtujące design pomieszczenia mieszkalnego bądź biura. KOS gniazdka to tego doskonały przykład. W swoim asortymencie firma oferuje gniazda, wyłączniki czy gniazdka ramkowe w rozmaitych kolorach oraz o różnym designie, a także wykonane z różnorodnych materiałów.

Szlachetne materiały w ramkach gniazdka KOS

Jeśli chodzi o oferowany przez nas osprzęt KOS, to jedną z linii jest Dante. W naszym asortymencie znajdziecie ramki wykonane ze skóry, drewna, szkła, aluminium bądź kamienia. Już te możliwości dają mnóstwo wariantów tworzenia ciekawych aranżacji, wykorzystujących gniazdo KOSa. Poza tym są oczywiście wyrazem elegancji i stylu oraz charakteru danego wnętrza. Szkło z pewnością podkreśli nowoczesny design, a drewno klasykę. Skóra czy metal będą idealnie pasować do ekskluzywnych pomieszczeń, z kolei kamień będzie praktycznym i wyróżniającym detalem w każdym wnętrzu. Wymienione tworzywa to nie tylko oryginalność, ale także trwałość, czyli walor, który jest pożądany przez każdego użytkownika.

Warto jednak pamiętać, że na przykład o skórę czy drewno trzeba dbać, więc KOS gniazdka w ramkach z tego tworzywa na pewno będą się efektownie prezentować, natomiast konieczne są odpowiednie środki, by eksploatacja zbyt szybko nie wpłynęła na ich wygląd. W przypadku tej serii oferujemy również produkt Creative z niepowtarzalnym wydrukiem. Wymieniona oferta pozwala więc na stylizowanie wnętrz zgodnie z potrzebami i poczuciem smaku. Nawet najbardziej wymagające aranżacyjne pomysły można zrealizować dzięki wykorzystaniu KOS osprzęt. Dzięki temu zrobicie wrażenie na każdym, kto będzie miał okazję zobaczyć wnętrze wyposażone w asortyment tej marki.

Osprzęt KOS zachęca do kreatywności

Wspomniany szeroki wybór ramek z różnych tworzyw oraz w wielu kolorach sprawia, iż klient ma ogromne możliwości konfiguracyjne. Do wyboru są gniazdka czarne, beżowe czy białe. Tylko wyobraźnia stanowi ograniczenie, a kreatywność z pewnością pozwoli stworzyć elegancki i efektowny wygląd pomieszczenia wraz z jego wykończeniami oraz najmniejszymi nawet elementami.

Warto podkreślić też, że gniazda elektryczne KOS to produkty, które łatwo się montuje. W naszej ofercie mamy między innymi serię Bryza, charakteryzującą się możliwością sprawnego i błyskawicznego wręcz montażu. Dzieje się tak dzięki sporej wewnętrznej powierzchni, co wpływa na dużo miejsca, by pomieścić przewody. Poza tym warto podkreślić, że kontakt elektryczny KOS tej serii występuje w wersji z klapką, dzięki czemu stał się popularny w pomieszczeniach o specjalnych warunkach, jak hale przemysłowe, magazyny czy piwnice. Mamy więc gwarancję, że do jego wnętrza nie dostanie się żadne zanieczyszczenie. W pokrywę jest wyposażone też KOS gniazdo Vena, które poza tym zostało uzupełnione w przesłony torów prądowych, co jeszcze mocniej wpływa na bezpieczeństwo użytkowania. Niepotrzebne przedmioty, na przykład w rękach dzieci, nie mają szans, by dostać się do wnętrza KOS gniazda. Unika się więc porażenia prądem.

KOS – gniazda także do innych celów

W przypadku marki KOS w naszej ofercie posiadamy także inny osprzęt elektryczny. To oczywiście gniazdka telewizyjne, satelitarne, komputerowe i głośnikowe oraz kontakt z wyłącznikiem. W naszym sklepie występuje również gniazdko elektryczne potrójne, podwójne i pojedyncze. W przypadku gniazd RTV lub RTV SAT w ofercie posiadamy produkty końcowe, jak również przelotowe. Dzięki nim kilkoma kliknięciami można wyposażyć mieszkanie, dom lub biuro w potrzebne produkty.

W ofercie posiadamy również różnego rodzaju wyłączniki, na przykład schodowe, dzwonki, żaluzjowe, pojedyncze lub podwójne, w niektórych modelach z podświetleniem. Wybrane wyłączniki posiadają niewielkie grafiki lub symbole, informujące o ich przeznaczeniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl