1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

gniazda - Berker Kwadrat

W gniazdach Berker Kwadrat zastosowano cenione przez instalatorów zaciski śrubowe, które umożliwiają łatwą i pewną instalację. Gniazda Berker Kwadrat przystosowane są do napięcia 230V przy obciążalności 16A. Aby zainstalować gniazdo pojedyncze oraz gniazdo pojedyncze z pokrywą, należy zastosować ramkę z serii Berker Kwadrat. Gniazdo jest kompletne, co oznacza, że nie wymaga stosowania ramki do montażu. Gniazdo podwójne oraz pojedyncze nie nadaje się do stosowania na zewnątrz. Pojedyncze z pokrywą można stosować na zewnątrz pod warunkiem użycia uszczelek z serii Berker Kwadrat. Aluminium, biały, kremowy i antracyt to kolory, w których występują produkty.

Gniazda Berker Kwadrat do różnych stylizacji

Oferowane przez nas gniazda Berker Kwadrat należą do serii, która cały czas się rozwija, ale wiele aspektów pozostaje bez zmian. Są to wciąż produkty o nowoczesnej stylistyce oraz charakteryzujące się prostotą wyglądu. Właśnie dlatego cieszą się popularnością. Taka cecha jak uniwersalizm jest pożądana przez wielu klientów, a gniazda Berker Kwadrat z pewnością można opisać właśnie tym określeniem. W naszej ofercie posiadamy produkty, które będą odpowiednie zarówno do nowoczesnych domów, jak i klasycznie urządzonych mieszkań, budynków komercyjnych lub obiektów użyteczności publicznej. W przypadku tych ostatnich jednym z najważniejszych wymagań jest odporność na czynniki zewnętrzne. Jeśli chodzi o markę Berker, gniazda na pewno charakteryzują się niezawodnością. Kolejną ważną cechą jest łatwość czyszczenia, a wszystko dzięki zastosowanym tworzywom. Cena Berker Kwadrat jest bardzo przystępna, więc nie musisz obawiać się utraty swoich oszczędności.

Gniazdka i kontakty Berker Kwadrat na rozmaite potrzeby

W przypadku wyboru gniazdek wpływ na ostateczną decyzją ma wiele czynników, między innymi główne przeznaczenie, stylizacja wnętrza, w którym produkt ma zostać zamontowany, czy walory estetyczne oraz użytkowe. W asortymencie posiadamy gniazda Berker Kwadrat podwójne i pojedyncze w różnych barwach. Do wyboru są między innymi kolory biały, kremowy, antracyt, czerwony, zielony i aluminium. Berker Kwadrat w postaci gniazd pojedynczych wymaga do montażu zastosowania ramki, która również jest dostępna w sklepie. Przewody są podłączane za pomocą zacisków śrubowych, co jest łatwym i komfortowym sposobem montażu. Do trudniejszych, bardziej wymagających warunków, na przykład do pomieszczeń o wysokiej wilgotności lub zagrożonych zachlapaniem polecamy gniazdo B. Kwadrat z pokrywą. Dzięki temu elementowi oraz uszczelce unikniesz niebezpieczeństwa.

Jak gniazdko, to tylko z uziemieniem!

Bezpieczeństwo użytkowania osprzętu elektroinstalacyjnego jest niezwykle istotne. Dlatego podczas wyboru gniazdka należy zwrócić uwagę na uziemienie. Kontakty Berker Kwadrat dostępne w naszej ofercie posiadają dwa rodzaje uziemienia. Do wyboru są produkty z bolcem znajdującym się w okolicy otworów. Wadą tego typu rozwiązania jest to, że wtyczkę możemy włożyć tylko w jeden sposób, mianowicie tak, by umieścić w niej bolec. Bardziej uniwersalne są gniazda B. Kwadrat typu schuko, czyli takie, które po bokach posiadają blaszki odpowiadające za uziemienie. W tym przypadku wtyczkę można podłączyć na dwa sposoby, gdyż istnieje możliwość obrócenia jej o 180 stopni. W serii kontaków B. Kwadrat znajdują się także modele z przesłonami torów prądowych, co ma znaczenie na przykład w pokoju dziecka albo w ogóle w sytuacji, kiedy posiada się dzieci. Przesłony uniemożliwiają wsunięcie do otworów jakichkolwiek przedmiotów. Otwory gniazda Berker Kwadrat otwierają się dopiero w czasie wkładania wtyczki do kontaktu. Dzięki zastosowaniu przesłony drucik czy kredka nie dostaną się do środka, a dziecko uniknie niebezpieczeństwa. Cena gniazd i kontaków Berker B. Kwadrat jest bardzo atrakcyjna, mimo że gniazdka z tej serii należą do produktów wysokiej jakości. Sprawdź również inne dostępne w naszym sklepie gniazda elektryczne od sprawdzonych, światowych producentów, m.in. artykuły z innych serii marki Berker, czy też gniazda Legrand i zdecyduj się na odpowiednie dla siebie artykuły!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl