1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

regulatory temperatury - Berker Kwadrat

Regulatory temperatury Berker Kwadrat to nowoczesne urządzenia, które pasują wizualnie do całej serii osprzętu. Od teraz nie musicie Państwo kupować regulatora, który nie pasuje do wystroju mieszkania. Każdy model regulatora wymaga zastosowania ramki. Zarówno zwykły regulator temperatury jak i regulator temperatury ze sterowaniem czasowym występuje w dwóch kolorach: białym i kremowym. Modele różni zaawansowanie stopnia sterowania. W regulatorze ze sterowaniem czasowym Berker Kwadrat zastosowano elektroniczne moduły sterowania i pomiaru temperatury. Regulator standardowy sterowany jest mechanicznie.

Regulatory temperatury Berker Kwadrat do domu i biura

Regulator temperatury służy do sterowania źródłem ciepła i chłodzenia w celu osiągnięcia optymalnej temperatury powietrza w domu lub w biurze. Regulatory temperatury nie tylko zapewniają komfort cieplny, lecz również pracują w taki sposób, by ograniczyć zużycie energii. Inteligentne urządzenie sterujące pozwala w pełni dopasować temperaturę powietrza do własnych preferencji i prowadzonego trybu życia.

Regulatory temperatury Berkersterowane mechanicznie i automatycznie

W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów regulatorów, które różnią się pod względem zaawansowania stopnia sterowania. Klasyczne regulatory temperatury Berker (także model z czujnikiem temperatury podłogi) sterowane są mechanicznie, natomiast regulator ze sterowaniem czasowym wyposażony jest w elektroniczne moduły sterowania i pomiaru temperatury.

Dopasuj regulatory temperatury do aranżacji wnętrza

Regulatory temperatury Berker Kwadrat to nowoczesne urządzenia wizualnie dopasowane do całej serii osprzętu. Zamiast kupować regulatory temperatury, które nie pasują do wystroju mieszkania lub biura, wybierz produkt Berker Kwadrat, do którego z łatwością dobierzesz ramkę z tej samej serii. Regulatory temperatury Berker dostępne są w czterech kolorach – białym, kremowym, antracytowym i aluminiowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl