1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

wyłączniki - Berker Kwadrat

Wyłączniki z serii Berker Kwadrat to pełna funkcjonalność. Seria została wyposażona we wszystkie możliwe rodzaje wyłączników. Aby zwiększyć szczelność instalacji należy zastosować uszczelkę z serii Berker Kwadrat. Polecamy kupno odpowiedników wyłączników z podświetleniem. Dzięki mocnej diodzie podświetlającej klawisz wyłącznika, nie będą Państwo mieli problemów ze zlokalizowaniem go w ciemnym pomieszczeniu. Wszystkie wyłączniki z serii Berker Kwadrat sprzedajemy w kompletach składających się z mechanizmu i klawisza. Do montażu wyłączników należy zastosować ramki z tej samej serii. Klawisze do wyłączników występują w kolorze białym, kremowym, antracytowym i aluminiowym.

Nie wiesz jaki wyłącznik jest Ci potrzebny ? zapraszamy do poradnika "Jak dobrać wyłącznik ?"

Funkcjonalne i stylowe wyłączniki Berker Kwadrat

Oferowane przez nas wyłączniki Berker Kwadrat zapewniają pełną funkcjonalność bez względu na miejsce zastosowania. Seria została wyposażona we wszystkie możliwe rodzaje wyłączników: pojedyncze, podwójne, potrójne, chwilowe (dzwonek/światło), schodowe, krzyżowe i żaluzjowe. Aby zwiększyć szczelność instalacji, należy zastosować uszczelkę z serii Berker Kwadrat. Wszystkie wyłączniki Berker sprzedajemy w kompletach składających się z mechanizmu i klawisza. Do montażu wyłączników należy zastosować ramki z tej samej serii. Klawisze do wyłączników występują w czterech kolorach: białym, kremowym, antracytowym i aluminiowym. Dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej możesz z łatwością dopasować wygląd wyłącznika do aranżacji wnętrza.

Wyłączniki Berker z podświetleniem

Wybrane wyłączniki Berker dostępne są także w wersji podświetlanej. Do tej kolekcji zaliczamy standardowe wyłączniki pojedyncze i podwójne, a także wyłączniki schodowe i chwilowe. Mocna dioda podświetlająca klawisz wyłącznika umożliwia łatwe i szybkie zlokalizowanie go w ciemnym pomieszczeniu. Wyłączniki Berker Kwadrat z podświetleniem zapewniają bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Jak dobrać wyłącznik?

Dobór odpowiedniego wyłącznika to gwarancja wieloletniej niezawodności i funkcjonalności. Jeśli nie wiesz, jaki wyłącznik jest Ci potrzebny, poszukaj odpowiedzi w naszym praktycznym poradniku „Jak dobrać wyłącznik?”, w którym krótko i zwięźle opisaliśmy poszczególne rodzaje wyłączników, zwracając uwagę na ich najważniejsze cechy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl