1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

rtv-sat - Berker Kwadrat

W kategorii RTV-SAT Berker Kwadrat oferujemy do wyboru pięć rodzajów gniazd. W zależności od potrzeb mogą Państwo nabyć gniazda podstawowe RTV, czyli gniazda z jednym wyjściem radiowym a drugim telewizyjnym. Dla Klientów korzystających z oferty telewizji kablowej bądź posiadających zestawy do odbioru telewizji satelitarnej, przeznaczone są gniazda RTV-SAT. Gniazda prócz wyjścia radiowego i telewizyjnego, posiadają wyjście na wtyczkę SAT (nakręcaną). Gniazdo 2xSAT 4 wyjściowe zaprojektowane zostało do odbioru telewizji kablowej bądź satelitarnej w połączeniu np. z nagrywarką. Do gniazda można podłączyć dwa niezależne wejścia sygnału SAT. Gniazda RTV i RTV-SAT Berker Kwadrat oferowane są w dwóch wersjach: przelotowe i końcowe. Gniazda przelotowe umożliwia podłączenie w szeregu kolejnego gniazda RTV lub RTV-SAT. Gniazdo końcowe Berker Kwadrat służy do zakończenia instalacji antenowej. 

Gniazda antenowe RTV i RTV-SAT Berker Kwadrat

Gniazdo antenowe odpowiada za prawidłowe przesyłanie sygnału telewizyjnego, satelitarnego i radiowego. Wyróżniamy gniazda RTV i RTV-SAT, które dzielimy na przelotowe i końcowe. Wybór odpowiedniego produktu zależy od rodzaju instalacji radiowo-telewizyjnej. Wszystkie oferowane przez nas gniazda można z łatwością dopasować do aranżacji wnętrza, wybierając produkt w jednym z czterech dostępnych kolorów – białym, kremowym, antracytowym lub aluminiowym.

Gniazda antenowe Berker – rodzaje

Oferujemy gniazda antenoweRTV-SAT Berker Kwadrat dostępne w kilku wariantach. Pierwszym wariantem są gniazda podstawowe RTV, czyli takie z jednym wyjściem radiowym, a drugim telewizyjnym. Dla klientów korzystających z oferty telewizji kablowej bądź posiadających zestawy do odbioru telewizji satelitarnej przeznaczone są z kolei gniazda antenowe RTV-SAT Berker. Oprócz wyjścia radiowego i telewizyjnego gniazda antenowe RTV-SAT wyposażone są w wyjście na wtyczkę SAT (nakręcaną). W naszej ofercie dostępne jest również 4-wyjściowe gniazdo 2xSAT zaprojektowane do odbioru telewizji kablowej lub satelitarnej w połączeniu np. z nagrywarką. Do gniazda można podłączyć dwa niezależne wejścia sygnału SAT.

Przelotowe i końcowe gniazda antenowe RTV-SAT i RTV

Gniazda RTV i RTV-SAT z serii Berker Kwadrat dostępne są w wersji przelotowej i końcowej. Gniazdo przelotowe umożliwia podłączenie w szeregu kolejnego gniazda RTV lub RTV-SAT i przeznaczone jest do montażu wtedy, gdy od anteny biegnie jeden kabel przez wszystkie pomieszczenia. Z kolei gniazdo końcowe stosuje się w instalacji równoległej (gwiaździstej) wtedy, gdy przez każde z pomieszczeń biegnie osobny kabel od anteny do odbiornika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl