1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

gniazda telekomunikacyjne - Berker Kwadrat

Gniazda telekomunikacyjne Berker Kwadrat kategorii 3 wyposażone zostały w zacisku śrubowe, natomiast gniazda kategorii 5 i kategorii 6 w zaciski LSA+. We wszystkich gniazdach telekomunikacyjnych Berker Kwadrat kąt nachylenia wyjścia wynosi 45 stopni. Dodatkowym atutem gniazd z kategorii 5 jest to, że posiadają na 1 i 2 parze oraz na 7 i 8 parze kategorię 6. Wszystkie gniazda sprzedajemy w kompletach, czyli mechanizm i plakietka zewnętrzna. Każde gniazdo telekomunikacyjne z serii Kwadrat do montażu wymaga ramki z tej samej serii. Gniazda telekomunikacyjne z serii Berker Kwadrat występują w kolorze białym, kremowym, antracytowym oraz aluminium.

Gniazda telekomunikacyjne Berker Kwadrat

Gniazda telekomunikacyjne to elementy służące do podłączenia modemu komputerowego lub telefonu stacjonarnego. Gniazda telekomunikacyjne Berker Kwadrat dostępne są w wersji pojedynczej i podwójnej. Ta druga opcja umożliwia równoczesne podpięcie dwóch urządzeń, co zwiększa funkcjonalność, redukuje ilość leżących na podłodze przewodów i pomaga lepiej dopasować estetykę gniazda do aranżacji wnętrza.

Specyfikacja techniczna gniazd telekomunikacyjnych Berker

W ofercie gniazd telekomunikacyjnych Berker znalazły się produkty z kategorii 3, 5e i 6e. Gniazda telekomunikacyjne Berker Kwadrat kategorii 3 wyposażone zostały w zaciski śrubowe, natomiast gniazda kategorii 5e i 6e w zaciski LSA+. We wszystkich gniazdach telekomunikacyjnych Berker Kwadrat kąt nachylenia wyjścia wynosi 45 stopni. Dodatkowym atutem gniazd z kategorii 5e jest to, że posiadają kategorię 6e na 1 i 2 oraz na 7 i 8 parze.

Gniazda telekomunikacyjne Berker z systemem One.platform

Wszystkie gniazda sprzedajemy w kompletach składających się z mechanizmu i plakietki zewnętrznej. Aby zamontować gniazda telekomunikacyjneBerker Kwadrat, niezbędne jest zastosowanie ramki z tej samej serii. Dzięki systemowi One.platform, występującemu wyłącznie w produktach marki Berker, zarówno montaż, jak i demontaż osprzętu jest szybki i prosty. System One.platform bazuje na jednym mechanizmie gniazd i jednym mechanizmie łączników, na które montujemy ramki i elementy centralne. Gniazda telekomunikacyjne Berker występują w kolorze białym, kremowym, antracytowym oraz aluminiowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl