2000 zł - rabat 2 % || 3000 zł - rabat 3 % || 4000 zł - rabat 4 %

Opaski kablowe EM Group do różnorodnych zastosowań

Zip, trytytka i opaska zaciskowa to popularne określenia służące do nazywania opasek kablowych, które powszechnie używane są do wielu zastosowań, a w pierwszej kolejności wykorzystywane w branży elektroinstalacyjnej do łączenia wiązek elektrycznych. Opaski kablowe dostępne w naszej ofercie to produkty pochodzące od czołowego dystrybutora osprzętu kablowego w Polsce – firmy EM Group. Opaski EM Group wyróżniają się wysoką jakością, niezawodną wytrzymałością i szeroką gamą rozmiarów.

Jak działają i do czego służą opaski kablowe?

Dzięki temu, że opaski są wyjątkowo łatwe w obsłudze, już od wielu lat cieszą się dużą popularnością i są powszechnie stosowane w wielu branżach. Do ich zalet możemy zaliczyć także niską cenę, wytrzymałość i funkcjonalność. Jak więc działają opaski kablowe? Pojedyncza opaska złożona jest z ząbkowanej taśmy kablowej oraz główki będącej elementem zintegrowanym z taśmą. W środku główki znajduje się blokada, która po przełożeniu przez nią taśmy skutecznie i trwale łączy dowolne elementy (np. wiązki elektryczne). Nie oznacza to jednak, że nie rozłączymy raz złączonych przedmiotów – usunięcie opaski jest bardzo proste i wymaga jedynie zastosowania nożyczek lub kombinerek. Przeciąganie taśmy przez główkę sprawia, że powstaje charakterystyczny dźwięk, przez który opaski kablowe bardzo często nazywane są trytytkami lub zipami.

Zróżnicowany wybór opasek kablowych

Przygotowaliśmy szeroki wybór opasek kablowych do profesjonalnych i prywatnych zastosowań. W każdym zestawie znajduje się 100 sztuk opasek. Oferujemy opaski kablowe w wielu kolorach: czarnym, białym, czerwonym, niebieskim, zielonym i żółtym. Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, nasze opaski różnią się między sobą parametrami długości i szerokości – możliwe jest zamówienie opasek o wymiarach od 75x2,2 mm do 750x7,8 mm.

Za duży wybór? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy i powiedz, czego potrzebujesz – pomożemy dobrać najlepsze opaski kablowe do dowolnych zastosowań.

Opaski kablowe do łączenia wiązek elektrycznych

Trytki, trytytki, zipy, opaski zaciskowe i opaski kablowe to różne określenia używane do opisywania tego samego produktu. Mimo że opaski są wykorzystywane w wielu branżach, ich pierwotnym zastosowaniem jest łączenie wiązek elektrycznych. Opaski kablowe dostępne w naszej ofercie to wysokiej jakości akcesoria wyprodukowane przez cenioną polską firmę EM Group. Wytrzymałość, niezawodność i różnorodność pod względem kolorów i rozmiarów to najważniejsze cechy, jakimi wyróżniają się opaski kablowe EM Group.

Jak działają trytki?

Z czego wynika popularność opasek kablowych? Ogromne znaczenie mają niska cena i łatwość obsługi. Nie potrzeba żadnej specjalistycznej wiedzy do używania opasek kablowych. Dzięki znajdującej się wewnątrz główki blokadzie możemy jednym ruchem trwale połączyć dowolne wiązki elektryczne. Opaska jest wytrzymałym produktem jednorazowym, dlatego aby rozłączyć kable, należy przeciąć trytki kombinerkami lub nożyczkami. W naszej ofercie dostępne są opaski kablowe w wielu kolorach i rozmiarach, które możesz dobrać do własnych potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl