500 zł - rabat 1 %  || 1000 zł - rabat 2 %  || 2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Legrand Niloe

Legrand Niloe

Legrand Niloe - osprzęt stosowany przez Klientów zarówno w nowych, deweloperskich wykończeniach jak i remontach starszych mieszkań. Poza standardowymi rozwiązaniami, seria daje możliwość zastosowania technologii radiowej ZigBee, która umożliwia rozbudowę istniejącej instalacji bez konieczności skuwania powierzchni ścian. Osprzęt z serii Niloe słynie z efektywnego minimalizowania negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne. Elementy centralne wykonane są z odpornego na zarysowania tworzywa APET, które nadaje się do ponownego recyclingu. Mniej oznaczeń laserowych na mechanizmach pozwala na zaoszczędzenie energii elektrycznej wykorzystywanej w procesie produkcji. Niloe to także minimalne zużycie materiału przeznaczonego na opakowania produktów. Elementy centralne występują w kolorach białym i kremowym. Ramki produkowane są w kolorach: białym, kremowym, czerwonym i popielatym.

Legrand NILOE GNIAZDO SAT

Legrand NILOE GNIAZDO SAT

Producent: Legrand
Cena: 19,56 zł
zobacz więcej

Seria Niloe firmy Legrand to nowatorska linia osprzętu domowego, opracowana z myślą o funkcjonalności i niezwykle prostej formie montażu. Gniazdka i włączniki Legrand Niloe możesz zamontować bez użycia narzędzi, zaś ich różnorodność pozwala na dobranie urządzenia do naszych potrzeb i preferencji. Idealnie dopracowane i wkomponowujące się w wystrój Twojego wnętrza, produkty Niloe to nowa jakość na europejskim rynku.

Skuteczność na miarę

Wszystkie gniazdka i klawisze z tej serii odznaczają się niewielkim rozmiarem, co ułatwia dopasowanie ich do instalacji. W włącznikach Niloe zastosowane zostały udoskonalone pazurki, ułatwiające montaż. Mechanizm posiada automatyczne zaciski, zaś uchwyt montażowy jest sztywny i izolowany. Dla większego komfortu użytkowania, klawisze zostały też poszerzone. Z kolei w gniazdkach znajdziemy otwarte zaciski śrubowe, pozwalające na dużo prostszą instalację.

Wszystkie osprzęty z serii Legrand Niloe posiadają certyfikat szczelności IP 2X, chroniący je przed ciałami stałymi o średnicy ponad 12,5 mm (odporność na zachlapania jest z kolei zależna od indywidualnego modelu). Dzięki temu, instalacja ich jest nie tylko szybka i prosta, ale też bezpieczna. Dla dodatkowej ochrony, dla gniazdek dostępna jest przesłona. Włączniki możemy z kolei wyposażyć w lampki LED widoczne przez klawisze, co ułatwia dostrzeżenie ich w ciemności.

Gniazdka Niloe

W serii Niloe znajdziemy szeroką gamę wysokiej jakości gniazdek, przeznaczonych do różnych typów urządzeń. Pośród oferowanych produktów znajdziemy między innymi standardowe gniazdka z uziemieniem, dostępne w wariancie pojedynczym lub podwójnym. Charakteryzują się one nie tylko solidnym wykonaniem, ale też certyfikatem szczelności IP 21. Oznacza to, że niestraszne jest im drobne zachlapanie wodą. Podobnie jak w przypadku każdego urządzenia z tej serii, gniazdko możemy zamontować zarówno na pazurkach, jak i wkrętach.

Pośród gniazdek Legrand Niloe znajdziemy też gniazdko komputerowe RJ-45, wyposażone w skrętkę kategorii 5 UTP. Także i ten model jest dostępny w wariancie podwójnym, oferując dodatkowo ochronę przeciwko niewielkiemu zachlapaniu. Inną propozycją są wysokiej klasy gniazdka głośnikowe, pozwalające na podłączenie przewodów głośnikowych za pomocą automatycznych zacisków sprężynowych, oraz gniazdka RTV-SAT.

Wyłączniki i przyciski Niloe

Oprócz gniazdek, seria Niloe oferuje też szeroką gamę wyłączników. Zależnie od potrzeb, możemy tu znaleźć włączniki światła, dzwonki do drzwi czy ściemniacze, zarówno zwykłe, jak i obrotowe. Standardowe wyłączniki dostępne są w wersji pojedynczej, podwójnej oraz potrójnej.

Każdy z wyłączników odznacza się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale też szczelnością, gwarantującą bezpieczeństwo. Zależnie od preferencji i instalacji w obiekcie, możemy zamontować je za pomocą śrub lub klasycznych pazurków.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Nasz sklep oferuje Państwu szeroki wybór gniazdek i wyłączników Niloe oraz innych serii marki Legrand. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl