500 zł - rabat 1 %  || 1000 zł - rabat 2 %  || 2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Legrand

 

Legrand to lider rynku osprzętu elektroinstalacyjnego we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Brazylii, Meksyku, Indiach oraz w Polsce. Trzydzieści fabryk na całym świecie czerpie z najlepszych doświadczeń w produkcji i rozwoju. Asortyment produktowy firmy Legrand to prawie 200 000 pozycji. Przeznaczanie 5 % obrotów firmy na badania i rozwój i grupa 2000 pracowników w dziale innowacji przyniosło sukces w postaci 5000 patentów, z których 83 % powstało poza Francją. Osprzęt elektryczny firmy Legrand to wyjątkowa funkcjonalność i walory estetyczne. Szeroki wybór funkcji, atrakcyjna paleta kolorów i oryginalne wzory zdobywają serca Klientów. Dzięki bogactwu oferty Klient może zrealizować nawet najbardziej śmiałe projekty. Standardowe materiały jak tworzywa sztuczne łączone są z naturalnymi materiałami jak: kamień, porcelana, szkło, tkanina czy drewno egzotyczne.

Legrand CARIVA ŚCIEMNIACZ

Legrand CARIVA ŚCIEMNIACZ

Producent: Legrand
Cena: 125,24 zł
zobacz więcej

Legrand do wszechstronnego zastosowania

Marka Legrand oferuje produkty, które można zastosować w domach, mieszkaniach czy budownictwie komercyjnym. Ich uniwersalizm sprawia, że łatwo dopasować je do charakteru i stylu wnętrza. Różnorodne materiały i funkcje, szeroki wybór kolorów i możliwość rozmaitych dopasowań sprawiają, iż projektanci często stawiają na osprzęt Legrand. Gama produktów do wyboru oznacza, że zarówno pod względem barw, jak i stylu oraz użyteczności i zastosowania tę markę można wykorzystać na wielu płaszczyznach.

Prostota i łatwość montażu gniazdek Legrand

W ofercie posiadamy między innymi produkty serii Niloe od firmy Legrand. Wyłączniki czy gniazda Legrand właśnie spod tego znaku charakteryzują się uniwersalnością i łatwo się je montuje, co sprawia, iż cieszą się sporą popularnością. Szeroka gama kolorów pozwala na mnóstwo kombinacji, dzięki czemu jest okazja popuścić wodze fantazji i zdecydować się na bardziej ekstrawaganckie połączenia. Dla tradycjonalistów marka Legrand również może być dobrym wyborem. Wystarczy wybrać mniej rzucające się w oczy kolory i postawić na większą prostotę formy. Wśród ramek, które oferujemy, znajdują się modele pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne, a także pięciokrotne. Występują w barwach białej, kremowej, czerwonej i popielatej.

W przypadku marki Legrand gniazdka są łatwe w montażu. Nie potrzeba nawet narzędzi, by tego dokonać. Poza tym gwarantowane jest bezpieczeństwo podczas instalacji osprzętu. Montaż gniazdek trwa wyjątkowo krótko. Mechanizm zawarty w osprzęcie zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu instalacja jest łatwa oraz dokładna. Warto podkreślić, że w przypadku serii Niloe firma Legrand oferuje również możliwość montowania podświetlenia w klawiszu. Przycisk jest też dość czuły. Wystarczy lekko nacisnąć, by włączyć światło.

Jakość osprzętu Legrand

Oferujemy również chętnie wybierane produkty serii Cariva. Charakteryzują się wysoką jakością oraz prostotą formy, dzięki czemu cieszą się popularnością. W asortymencie posiadamy ramki, wyłączniki czy kontakty Legrand właśnie tej serii. W przypadku gniazdek do wyboru są pojedyncze lub podwójne, także z pokrywką, która chroni przed przenikaniem do środka zanieczyszczeń, kurzu lub wody, dzięki czemu użytkowanie osprzętu jest bezpieczne. Zarówno ramki, jak i kontakty występują w różnych barwach, co umożliwia wiele konfiguracji. W przypadku wielokrotnych ramek także jest okazja wykorzystać całą gamę produktów. Ramki można montować w układzie poziomym lub pionowym, w zależności od potrzeb i możliwości.

Legrand także z innymi gniazdami oraz wyłącznikami

Marka Legrand oczywiście nie zamyka się tylko na najbardziej popularne rodzaje osprzętu. Wśród produktów, które oferujemy, znajdują się również gniazda komputerowe, telefoniczne czy RTV SAT, zarówno przelotowe, jak i końcowe. To oferta między innymi dla biur, aczkolwiek ten typu osprzętu potrzebny jest również w domach i mieszkaniach prywatnych. Łatwość montażu sprawia, że nie ma kłopotu z instalacją gniazd, które umożliwiają połączenia z sieciami komputerową bądź telefoniczną, a także z odbiorem sygnału satelitarnego lub radiowego.

Oferujemy też produkty służące do sterowania oświetleniem. Ściemniacze można kupić w wersji przyciskowej lub obrotowej. Jest możliwość dopasowania ich zarówno do lamp halogenowych, jak i żarowych, a także lamp z transformatorem ferromagnetycznym. Ściemniacze posiadają spory zakres mocy. Dzięki nim można regulować natężenie oświetlenia, wybierając odpowiednie do naszego nastroju, warunków za oknem, wymagań lub pory dnia.

W przypadku firmy Legrand oferowane produkty to także możliwość wyboru tworzyw sztucznych, które można uzupełniać elementami naturalnymi, takimi jak szkło, porcelana, kamień lub drewno. Dzięki temu gniazda mają zastosowanie w wielu wnętrzach o różnych stylizacjach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl