1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Legrand Niloe Step

Legrand Niloe

Legrand Niloe Step to osprzęt stosowany przez naszych klientów zarówno w nowych, deweloperskich wykończeniach, jak i remontach starszych mieszkań. Oprócz standardowych rozwiązań seria daje możliwość zastosowania technologii radiowej ZigBee, która umożliwia rozbudowę istniejącej instalacji bez konieczności skuwania powierzchni ścian. Legrand Niloe Step to osprzęt słynący z efektywnego minimalizowania negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne. Wszystkie elementy centralne Legrand wykonane są z odpornego na zarysowania tworzywa APET, które nadaje się do ponownego recyclingu. Ponadto mniej oznaczeń laserowych na mechanizmach pozwala na zaoszczędzenie energii elektrycznej wykorzystywanej w procesie produkcji. Gniazdka Legrand Niloe Step to także minimalne zużycie materiału przeznaczonego na opakowania produktów. Elementy centralne występują w kolorach białym i kremowym. Natomiast ramki produkowane są w kolorach: białym, kremowym, czerwonym i popielatym. Legrand Niloe Step to także niezwykle atrakcyjna cena.

Legrand Niloe – idealnie dopracowany osprzęt domowy

Seria Niloe firmy Legrand to nowatorska linia osprzętu domowego. Opracowana została z myślą o funkcjonalności i niezwykle prostej formie montażu. Legrand Niloe to gniazdka elektryczne i włączniki, które możesz zamontować bez użycia narzędzi. Natomiast ich różnorodność pozwala na dobranie urządzenia do własnych potrzeb i preferencji. Idealnie dopracowane i wkomponowujące się w wystrój Twojego wnętrza, produkty Legrand Niloe to kontakty o niezwykle wysokiej jakość dostępne na europejskim rynku.

Skuteczność na miarę w wykonaniu Legrand Niloe

Wszystkie gniazda elektryczne i klawisze z serii Niloe odznaczają się niewielkim rozmiarem, co znacząca ułatwia dopasowanie ich do instalacji. We włącznikach Legrand Niloe zastosowane zostały udoskonalone pazurki, ułatwiające montaż. Mechanizm posiada automatyczne zaciski, zaś uchwyt montażowy jest sztywny i izolowany. Dla większego komfortu użytkowania, klawisze zostały też poszerzone. Z kolei gniazdka Legrand Niloe wyposażono w otwarte zaciski śrubowe, pozwalające na dużo prostszą instalację.

Wszystkie osprzęty z serii Legrand Niloe posiadają certyfikat szczelności IP 2X, chroniący je przed ciałami stałymi o średnicy ponad 12,5 mm (odporność na zachlapanie jest z kolei zależna od indywidualnego modelu). Dzięki temu instalacja ich jest nie tylko szybka i prosta, ale też bezpieczna. Dla dodatkowej ochrony, gniazdka Legrand Niloe posiadają przesłonę. Włączniki możemy z kolei wyposażyć w lampki LED widoczne przez klawisze, co ułatwia dostrzeżenie ich w ciemności.

Gniazdka Niloe

W serii Legrand Niloe znajdziemy szeroką gamę wysokiej jakości gniazdek, przeznaczonych do różnych typów urządzeń. Pośród oferowanych produktów znajdziemy między innymi standardowe gniazdka z uziemieniem, dostępne w wariancie pojedynczym lub podwójnym. Charakteryzują się one nie tylko solidnym wykonaniem, ale też certyfikatem szczelności IP 21. Oznacza to, że niestraszne jest im drobne zachlapanie wodą. Podobnie jak w przypadku każdego urządzenia z tej serii, gniazdko możemy zamontować zarówno na pazurkach, jak i wkrętach.

Pośród gniazdek Legrand Niloe znajdziemy też gniazdko komputerowe RJ-45, wyposażone w skrętkę kategorii 5 UTP. Także i ten model jest dostępny w wariancie podwójnym, oferując dodatkowo ochronę przeciwko niewielkiemu zachlapaniu. Inną propozycją jest produkowane przez Legrand Niloe gniazdo RTV końcowe oraz wysokiej klasy gniazdo głośnikowe podwójne, pozwalające na podłączenie przewodów głośnikowych za pomocą automatycznych zacisków sprężynowych.

Wyłączniki i przyciski Niloe

Oprócz gniazdek seria Legrand Niloe oferuje też wyłączniki. Możemy tu znaleźć ściemniacze (zwykłe lub obrotowe), włączniki światła czy dzwonki do drzwi. Standardowe wyłączniki dostępne są w wersji pojedynczej, podwójnej oraz potrójnej.

Każdy z wyłączników odznacza się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale też szczelnością, gwarantującą bezpieczeństwo. Zależnie od preferencji i instalacji w obiekcie, możemy zamontować je za pomocą śrub lub klasycznych pazurków.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Nasz sklep oferuje szeroki wybór gniazdek i wyłączników Niloe oraz innych serii marki Legrand. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl