500 zł - rabat 1 %  || 1000 zł - rabat 2 %  || 2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Kontakt Simon 54 Premium

Kontakt Simon 54 Premium

Simon 54 to prawdziwa klasa Premium. Polski produkt, którym możemy chwalić się na świecie. Nowe, niezawodne i przyjazne w montażu mechanizmy stworzone specjalnie dla tej nowoczesnej linii osprzętu. Z palety kolorów części środkowych i ramek można stworzyć aż 55 unikalnych kompozycji. Oryginalne wzornictwo to to co wyróżnia Simon 54 na tle innych serii klasy Premium. W serii zastosowano błękitne podświetlenie mechanizmów diodami LED, które powoduje delikatne zarysowanie linii klawiszy. Rozwiązania i wzornictwo spełnią oczekiwania stylistyczne i użytkowe dla każdego rodzaju wnętrz. Uniwersalne ramki umożliwiają montaż mechanizmów w poziomie i pionie. Mechanizmy centralne występują w kolorach: biały, kremowy, srebrny mat, złoty mat oraz antracyt. Ramki występują w kolorze białym i kremowym. Ramki metalizowane w kolorze: srebrny mat, złoty mat, antracyt i brąz mat. Ramki metalowe: miedź rustykalna, inox, chrom, złoto i ciemna stal. Nowością w ofercie są inspirowane naturalnymi materiałami ramki Simon54 Nature. Wiele odcieni szkła, metalu (inox i satyna) oraz prawdziwe drewno będzie doskonałym uzupełnieniem wnętrza.

Kontakt Simon 54 Premium - najwyższa klasa w osprzęcie oświetlenia

Szukając nowoczesnych elementów wyposażenia instalacji elektrycznych, warto spojrzeć na najwyższą półkę tego rodzaju produktów. Tam znajdują się kontakty Simon 54 Premium, które zachwycają swoją elegancją oraz praktycznością. Na tle konkurencji wyróżnia je również niezawodność, która jest niezbędna w przypadku ramek oraz włączników światła. Według wielu ekspertów, Simon 54 premium to najwyższa klasa w dziedzinie włączników.

Zalety kontaktów Simon 54

To, co wyróżnia kontakt Simon 54 od konkurencji, to łatwość montażu, którą zawdzięcza nowym mechanizmom. Zastosowanie innowacyjnej technologii złączek pozwala w prosty i niezawodny sposób przytwierdzać ramki oraz włączniki do ściany. Zapewnia to trwałość podczas użytkowania - nawet w przypadku długotrwałej eksploatacji.

Kontakty Simon 54 wyróżnia również nieprzeciętny design - w ofercie znajdziemy kilkanaście rodzajów materiałów, a także dostępnych kolorów. Wybierać możemy pomiędzy ramkami metalowymi, metalizowanymi czy też pastelowymi. Każdy rodzaj dostępny jest w kilku odcieniach - na przykład metaliczny szary, złoty mat czy też kremowy. Dzięki temu bez trudu można dobrać kolor ramki i włącznika do aranżacji domu.

Zastosowanie Simon 54 premium

Oświetlenie LED, które jest najczęściej stosowane w przypadku korzystania z kontaktów Simon 54 premium, doskonale sprawdzi się w ciągach komunikacyjnych, takich jak korytarze, schody, a nawet w przedsionku. Dodatkowo przyciski na kontakcie są podświetlane, dlatego łatwo je dostrzec w nocy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl