500 zł - rabat 1 %  || 1000 zł - rabat 2 %  || 2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Kontakt Simon

 

Początki firmy Kontakt Simon sięgają 1921 roku, kiedy przedstawiciele polskiego przemysłu wraz z Bankiem Przemysłowym i Śląskim Bankiem Przemysłowym założyli spółkę w Czechowicach. W obecnym kształcie firma działa od 2005 roku. Kontakt Simon to wieloletnia tradycja dająca pewność wysokiej jakości oferowanych produktów. Sprawdzone surowce i materiały, które uzyskały uznanie na rynku polskim i zagranicznym, pozwalają na tworzenie szerokiej gamy produktów. Potwierdzeniem tego są liczne certyfikaty uzyskane przez Kontakt Simon, dzięki którym firma ma pewną pozycje na rynku polskim i coraz większa rozpoznawalność na rynkach światowych. Firma nie ustaje w doskonaleniu procesów produkcyjnych i sposobów zarządzania. Ciągłe inwestycje w badania i rozwój pozwalają wprowadzać innowacyjne rozwiązania. 

Gama barw w kontaktach Simon

Wyjątkowo szeroką gamę kolorów oferuje marka Simon w odniesieniu do gniazdek, wyłączników i ramek. Dzięki temu nie będziecie mieć kłopotów, by znaleźć poszukiwany produkt, który spełni wymagania związane z dopasowaniem do określonego wnętrza. W naszej ofercie posiadamy osprzęt oraz ramki nawet w najmniej typowych kolorach. Między innymi tym wyróżniają się gniazdka Simon. Takie barwy, jak limonkowa, mahoniowa czy lawendowa to gwarancja, że kontakt Simon będzie znakiem wyróżniającym dane pomieszczenie. Także w odniesieniu do wyłączników, których biały przycisk połączony na przykład z miętową ramką będzie stanowił nie tylko uzupełnienie stylu pomieszczenia, ale okaże się wręcz jednym z elementów designu. Możliwości połączeń barw jest sporo, wybór w naszym asortymencie pozwala na wiele kombinacji.

Nie tylko kolor. Tworzywo wyróżnikiem osprzętu Simon

Nie tylko szeroki wybór kolorów oferujemy naszym klientom. W asortymencie posiadamy również ramki wykonane z różnych materiałów. Osprzęt ze szkła z pewnością będzie wyglądał niezwykle elegancko. Drewniana ramka z kolei idealnie wpasuje się w klasyczne wnętrze, a produkt betonowy może się okazać niezwykle praktycznym rozwiązaniem. W przypadku marki Simon włączniki okazują się więc być bardzo uniwersalne i z łatwością dostosujecie je do swoich potrzeb dzięki ofercie, którą proponujemy. Jeśli różnorodność tworzywa, z jakiego wykonane są produkty, połączymy z wieloma dostępnymi kolorami, to w kwestiach aranżacyjnych ogranicza Was jedynie wyobraźnia. Walor praktyczny wymienionych materiałów to fakt, iż wyłączniki lub kontakty Simon łatwo jest myć oraz utrzymywać w czystości.

Kolejna istotna kwestia to fakt, że gniazda elektryczne Simon gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Osłony szyn prądowych chronią przed ewentualnym porażeniem prądem. Oferujemy także uszczelki, których zamontowanie sprawia, iż osprzęt będzie odporny na działanie czynników zewnętrznych, których dostęp do wnętrza zostanie zablokowany. W naszej ofercie znajdziecie również kontakt Simon z przezroczystą przykrywką, która też ogranicza dostęp kurzu lub kropel wody.

Produkty z przeznaczeniem specjalistycznym...


Jeśli idzie o markę Simon, gniazdka mają także bardziej specjalistyczne przeznaczenie. Oferujemy takie produkty, jak gniazda głośnikowe, gniazda satelitarne, gniazda komputerowe, HDMI czy telefoniczne, w zależności od rodzaju dostępne w wersjach pojedynczej, podwójnej, potrójnej czy nawet poczwórnej. W naszym asortymencie posiadamy także przycisk w czerwonym kolorze, który może mieć specjalne przeznaczenie, na przykład związane z uruchamianiem alarmu.

I mniej specjalistycznym

Oczywiście proponujemy również produkty bardziej tradycyjne, które znajdują się na wyposażeniu każdego domu, mieszkania czy innego budynku. W przypadku firmy Simon kontakt może być w wersji pojedynczej, podwójnej czy potrójnej. Podobnie jest z wyłącznikami lub dzwonkami. Do wyboru mamy między innymi wyłączniki chwilowe; przydatne na przykład na klatce schodowej, jak schodowe, są też żaluzjowe, a część z nich dysponuje oświetleniem, dzięki czemu łatwo jest znaleźć wyłącznik nocą. Gniazdka Simon oferujemy w wersji zabudowanej ramką, mamy także modele, do których ramkę należy kupić osobno. To ostatnie rozwiązanie, tak jak wspominaliśmy, otwiera wiele możliwości aranżacyjnych dzięki zastosowaniu wielu kolorów ramek oraz modułów.

Poza tym wyłącznik, gniazdo bądź kontakt Simon to produkty, które w zestawie można zamontować zarówno pionowo, jak i poziomo. W jednym zestawie można zamontować różne gniazda, między innymi USB i telewizyjne. To jedno z wielu wygodnych rozwiązań, jakie oferuje marka Simon. Producent zadbał również o łatwość montażu, dzięki czemu cały proces przebiega szybko i sprawnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl