1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Kontakt Simon Basic

 

Kontakt Simon Basic Moduł

 

Kontakt Simon Basic to różnorodność kolorów połączona z mnogością funkcji. Seria znana od wielu lat i bardzo popularna wśród klientów. W odróżnieniu od kolekcji Simon 15 oferuje dodatkowo gniazda multimedialne. Poza tym jej ramki dają możliwość montażu w pionie i poziomie. Dostępne kolory Simon Basic to: biały, beżowy, inox i satyna. W ostatnim czasie seria gniazd Simon Basic została wzbogacona o nowe ramki – Neos. Charakteryzują się one bogactwem kolorów i proponują wiele możliwości konfiguracji elementów centralnych z ramkami. Ramki gniazda Simon Basic Neos występują w piętnastu kolorach. Takiej różnorodności kolorystycznej jak dostępnej w tej serii nie oferuje żaden inny producent.

Kontakt Simon Basic

Seria Simon Basic pełna barw!

Kolory Simon Basic, jeśli chodzi o ich liczbę, to rekord wśród osprzętu elektroinstalacyjnego. Jeśli potrzebujesz kontaktu w barwie limonkowej, mahoniowej, czekoladowej, rubinowej lub czarnej, gniazdo Simon Basic jest dobrym wyborem. Dzięki przygotowaniu aż kilkunastu kolorów marka Simon oferuje produkty nadające się do wielu rozmaitych stylizacji oraz wnętrz o różnorodnym designie. Uniwersalny czarny Simon Basic sprawdzi się w pomieszczeniu o niemal każdym wystroju. Nawet najbardziej ekstrawaganckie pomysły aranżacyjne mogą zostać zrealizowane dzięki gniazdom Simon Basic, wyłącznikom oraz ramkom producenta. Ze względu na szeroki wybór i możliwości kontakt Simon Basic może zostać zastosowany w domach prywatnych, a także we wnętrzach komercyjnych lub obiektach rozrywkowych.

Simon Basic poszerza ofertę

Do wcześniej oferowanych w naszym sklepie kontaktów Simon Basic Standard w barwach: białej, beżowej, stal inox i satynowej dołączyły kolejne, nazwane Neos. W przypadku tej ostatniej serii oferujemy linię klasyczną, metaliczną, dekoracyjną i tęczową. Ramki wymienionych kolekcji pasują do dostępnych już wcześniej modułów Simon Basic. Kontakty i wyłączniki można więc dowolnie dobierać. Wszystko zależy od odwagi, potrzeb lub stylizacji w danym pomieszczeniu. Gniazdka Simon Basic są proste oraz funkcjonalne. Z dostępnych w naszym sklepie produktów wykonasz zarówno kombinacje, które nie rzucają się w oczy i charakteryzują uniwersalnością, jak i bardziej ekstrawaganckie propozycje, od razu zwracające na siebie uwagę.

Nie tylko gniazda elektryczne od Simon Basic

Kontakt Simon Basic Standard należy do klasycznych propozycji, natomiast ramki serii Neos kojarzą się z nowoczesnością i różnorodnością. W naszej ofercie znajdują się nie tylko zwykłe gniazdka Simon Basic. W asortymencie dostępne są też produkty nadające się dla specjalistów z dziedziny komputerów oraz wielbicieli muzyki lub kina w wersji stereo. Nawet jeśli w przypadku Simon Basic kontakt jest najbardziej powszechnym produktem, to w ofercie posiadamy również gniazda komputerowe, RTV i Sat, HDMI czy telefoniczne. Znajdziesz u nas również:

  • - Simon Basic schodowy,
  • - gniazdo podwójne Simon Basic,
  • - gniazdo antenowe Simon Basic.

W przypadku wymienionych produktów kombinacje także wchodzą w grę, ponieważ kontakt Simon Basic może sąsiadować z gniazdami o innym przeznaczeniu. Umożliwiają to dostępne w naszej ofercie ramki podwójne, potrójne, poczwórne, a nawet pięciokrotne. Ramki modułu Simon Basic można kupić oczywiście w wielu kolorach, a ich montaż jest możliwy zarówno w pionie, jak i poziomie. Dostępne są również ramki z dodatkową uszczelką, dzięki czemu są one odporne na działanie zanieczyszczeń, takich jak kurz. Uszczelki sprzedajemy też osobno, i to w kilku wersjach: pojedynczych oraz kilkukrotnych. Ramka z uszczelką Simon Basic to z pewnością bezpieczne rozwiązanie. Wygodne jest także stosowanie podświetlenia w wyłącznikach. Kupno tego typu produktu Simon Basic również jest możliwe w naszym sklepie.

Gniazda Simon Basic pozwalają więc na niemal dowolne komponowanie potrzebnych elementów. Dzięki odpowiedniej konfiguracji uzyskasz klasyczne, nowoczesne, praktyczne i użytkowe elementy wyposażenia domu lub biura. Sprawdź również inne gniazda elektryczne produkowane przez uznane marki oraz doskonałej jakości kontakty Simon, m.in. Simon 54.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl