500 zł - rabat 1 %  || 1000 zł - rabat 2 %  || 2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Kontakt Simon Basic

 

Kontakt Simon Basic Moduł

 

Kontakt Simon Basic to różnorodność kolorów połączona z mnogością funkcji. Seria znana od wielu lat i bardzo popularna wśród Klientów. W odróżnieniu od serii Simon 15 oferuje dodatkowo gniazda multimedialne. Ramki dają możliwość montażu w pionie i poziomie. Dostępne kolory: biały, beżowy, inox i satyna. W ostatnim czasie seria Kontakt Simon Basic została wzbogacona o nowe ramki Kontakt Simon Basic Neos. Nowe ramki Basic Neos bogactwem kolorów odświeżyły możliwości konfiguracji elementów centralnych z ramkami. Ramki Kontakt Simon Basic Neos występują piętnastu kolorach. Takiej różnorodności kolorystycznej jak seria Kontakt Simon Basic nie oferuje żaden inny producent.

Kontakt Simon Basic

Seria Simon Basic pełna barw

Kilkanaście kolorów ramek oferuje seria Simon Basic. To rekord, jeśli idzie o producentów osprzętu elektroinstalacyjnego. Jeśli potrzebujecie kontaktu w barwie limonkowej, mahoniowej, czekoladowej lub rubinowej, Simon Basic jest dobrym wyborem. Dzięki przygotowaniu aż kilkunastu kolorów w swojej ofercie marka Simon oferuje produkty do wielu rozmaitych stylizacji oraz wnętrz o różnorodnym designie. Nawet najbardziej ekstrawaganckie pomysły aranżacyjne mogą zostać zrealizowane dzięki gniazdom, wyłącznikom oraz oczywiście ramkom tego producenta. Ze względu na szeroki wybór i możliwości kontakt Simon Basic może zostać zastosowany w domach prywatnych, ale także wnętrzach komercyjnych lub obiektach rozrywkowych.

Simon Basic poszerza ofertę

Do wcześniej oferowanych w naszym sklepie produktów Simon Basic, obecnie określonych jako Standard, w barwach białej, beżowej, stal inox i satynowej z czasem dołączyły kolejne, spod znaku Neos. W przypadku tej ostatniej oferujemy linie klasyczną, metaliczną, dekoracyjną i tęczową. Ramki wszystkich wymienionych serii pasują do dostępnych już wcześniej modułów Simon Basic, kontakty i wyłączniki można więc dowolnie dobierać. Wszystko zależy od odwagi, potrzeb lub stylizacji w danym pomieszczeniu. Kontakty Simon Basic są proste oraz funkcjonalne. Z dostępnych w naszym sklepie produktów można wykonać kombinacje, które nie rzucają się w oczy i charakteryzują się uniwersalnością, można także przygotować bardziej ekstrawaganckie propozycje, od razu zwracające na siebie uwagę.

Nie tylko gniazda elektryczne od Simon Basic

Oczywiście marka Simon to klasyka w wersji Standard oraz nowoczesność i różnorodność w wersji Neos. Nie tylko zwykłe gniazda od tego producenta znajdują się w naszej ofercie. W asortymencie można znaleźć również coś dla specjalistów z dziedziny komputerów czy wielbicieli muzyki lub kina w wersji stereo. Nawet jeśli w przypadku Simon Basic kontakt jest najbardziej powszechnym produktem, to w ofercie posiadamy również gniazda komputerowe, RTV i Sat, HDMI czy telefoniczne. W tym przypadku kombinacje także wchodzą w grę, ponieważ kontakt Simon Basic może sąsiadować z gniazdami o innym przeznaczeniu. Umożliwiają to dostępne w naszej ofercie ramki podwójne, potrójne, poczwórne, a nawet pięciokrotne. Ramki można kupić oczywiście w wielu kolorach, a montaż jest możliwy zarówno w pionie, jak i poziomie. Dostępne mamy także ramki z dodatkową uszczelką, dzięki czemu są one odporne na działanie zanieczyszczeń, takich jak kurz. Uszczelki sprzedajemy też osobno i to w kilku wersjach, zaczynając od pojedynczej, a kończąc na kilkukrotnych. To z pewnością bezpieczne rozwiązanie. Wygodne jest także stosowanie podświetlenia w wyłącznikach. Kupno tego typu produktu Simon Basic również jest możliwe w naszym sklepie.

Produkty Simon Basic pozwalają więc na niemal dowolne komponowanie potrzebnych elementów. Dzięki odpowiedniej konfiguracji uzyskuje się klasyczne, nowoczesne, praktyczne i użytkowe elementy wyposażenia domu lub biura.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl