1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

KOS Bryza

 

Kos Bryza

Bryza, czyli nowoczesne rozwiązania techniczne dedykowane do pomieszczeń specjalnych, gdzie nie jest możliwy montaż podtynkowy. Wyłączniki i gniazda z powodzeniem stosowane są w halach produkcyjnych, magazynach, piwnicach, kotłowniach czy łazienkach. Wyposażenie wyłączników Bryza w szybkozłączki zapewnia prosty, łatwy i nie wymagający nakładu czasu montaż. Gniazda wielokrotne wyposażone zostały w szynoprzewody. Klapka uchylana jest pod kątem 180 stopni i występuję w dwóch wariantach kolorystycznych: biały i dymny. Wysoka jakość zastosowanych materiałów w serii Bryza pomaga w łatwym utrzymaniu czystości i zapewnia odporność na zarysowania. Sprężynka klapki została zatopiona w tworzywie, dlatego jest odporna na uszkodzenia. 

KOS Bryza - rozwiązanie dla pomieszczeń specjalnych

Wyposażenie pomieszczeń specjalnych w odpowiednie gniazdka elektryczne nie jest zadaniem prostym. W wielu z nich nie ma możliwości umieszczenia ramki pod tynkiem, co bardzo ogranicza pole manewru. Odpowiedzią na te problemy mogą być gniazdka KOS Bryza, które doskonale sprawdzają się do zadań specjalnych. Poznajmy ich funkcjonalność oraz możliwości wykorzystania.

Funkcjonalność gniazdek KOS Bryza

Gniazdka i włączniki z serii KOS Bryza wyposażone zostały w szybkie złączki, które umożliwiają prosty i łatwy montaż. Nie wymaga on specjalnych nakładów czasu oraz umiejętności, co sprawia, że nawet laik poradzi sobie z ich przytwierdzeniem.

Cechą charakterystyczną tej serii jest specjalna klapka, która otwiera się pod kątem 180 stopni. W sprzedaży dostępne są dwa warianty kolorystyczne: biel oraz bezbarwny. Użyte do ich produkcji materiały sprawiają, że łatwo utrzymać ich czystość. Za zamykanie klapki odpowiada specjalna sprężyna, która została głęboko zatopiona w tworzywie, dzięki czemu jest odporna na zniszczenia.

Zastosowanie KOS Bryza

Gniazdka i włączniki z serii KOS Bryza doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach specjalnych. Mowa tutaj przede wszystkim o halach produkcyjnych, magazynach czy też kotłowniach. Swoje zastosowanie znajdą również w domach jednorodzinnych, gdzie powinny być użyte w piwnicach, na strychach czy też w łazienkach. Bez przeszkód można ich używać również w warsztatach i zakładach, gdzie nie ma możliwości umieszczania gniazdem podtynkowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl