1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Schneider Sedna Design

Schneider Sedna

Schneider Sedna Desing to lekkość stylu. Oferujemy pełną gamę wysokiej jakości wyłączników i gniazd o bardzo wyrazistym kształcie i oryginalnej płaskiej formie. Ich grubość to zaledwie 8 mm. Niewątpliwe atuty serii Sedna Design od Schneider to rozbudowany asortyment, ciekawy i elegancki design, a także wyjątkowa paleta kolorów. Projektanci serii nie zapomnieli też o instalatorach. Zastosowane w gniazdkach elektrycznych Schneider Sedna Design mechanizmy wyposażone zostały w wysokiej jakości zaciski, przejrzyste oznaczenia oraz teleskopową konstrukcję, która ułatwia dopasowanie elementów na nierównych powierzchniach. Firma zadbała również o bogaty wybór. Oferuje gniazda elektryczne i włączniki o różnej funkcjonalności. Szeroka oferta elektroniki: ściemniacze, czujniki ruchu, regulatory do temperatury, gniazda teleinformatyczne to kolejne atuty serii Sedna Design. Elementy centralne występują w kolorze białym i kremowym oraz w dwóch kolorach metalizowanych: aluminium i satyna. Natomiast ramki do gniazdka Schneider Sedna Design są białe, kremowe, aluminiowe i satynowe, a także w barwie szarej i czerwonej.

Delikatna seria Sedna dla wymagających

Zaledwie 8 mm grubości – tylko tyle posiadają kontakty Schneider Sedna. To świetna propozycja dla osób, które szukają unikatowych wykończeń, także w odniesieniu do produktów elektroinstalacyjnych. Seria Schneider Sedna oferuje osprzęt zarówno o lekkiej formie, jak i wysokiej jakości.

Wygoda podczas montażu i użytkowania

Oferowane w naszym sklepie produkty serii Schneider Sedna to nie tylko elegancja i wysoka jakość. To również łatwość montowania. W przypadku łączników teleskopowa konstrukcja pomaga dopasować je do powierzchni, na której są instalowane. Poza tym mechanizmy są precyzyjnie oznaczone, a zaciski charakteryzują się wysoką jakością.

Szeroki wybór produktów z serii Schneider Sedna

Seria Schneider Sedna to kolory i szeroki wybór produktów. Dlatego to znakomita propozycja zarówno dla domów prywatnych, jak i obiektów komercyjnych. Gniazdka elektryczne i włączniki Schneider Sedna dostępne są w kolorach białym i kremowym oraz dodatkowo w metalizowanych odcieniach aluminium i satyny. W przypadku ramek do wyboru są czerwone i szare. Dzięki takiej gamie istnieje sporo możliwości aranżacyjnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl