500 zł - rabat 1 %  || 1000 zł - rabat 2 %  || 2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Schneider

 

Od 1836 roku firma Schneider Electric zmieniała się, aby stać się globalnym ekspertem zarządzania energią. W 2006 roku do grupy Schneider Electric dołączyła firma Marten, założona przez braci w 1906 roku. Marten już w 1961 roku rozpoczęła produkcję wyłączników z pozbawioną wkrętów obudową. Wkrótce to rozwiązanie stało się światowym standardem. W latach 70 Marten wprowadził pierwszy "wyłącznik dla architektów", czyli pierwszą serię designerskich wyłączników bez płyty środkowej. XXI wiek to kontynuacja sukcesów. Pierwszy szklany przycisk na świecie został wprowadzony do oferty w 2000 roku. Dziś oferta Schneider Electric to różnorodność i bogactwo serii, materiałów, kolorów i stylów. Bezpieczeństwo rozwiązań i efektywność energetyczna łączy się z łatwą instalacją i prostym użytkowaniem. Firma inwestuje także w systemy inteligentnego sterowania budynków.

  • nowość

Mało która firma z branży elektronicznej może pochwalić się tak bogatą historią, co Schneider Electric. Założona w 1836 roku (dwa lata później zarejestrowana jako Schneider) przez dwójkę braci, ta francuska zaczynała od przemysłu zbrojeniowego. Dopiero w 1891 roku, polityka przedsiębiorstwa zmieniła się, przenosząc działalność do branży elektronicznej, wówczas jeszcze raczkującej. W 1919 roku, Schneider otworzył swoje pierwsze zagraniczne zakłady na terenie Niemiec oraz krajów Europy Wschodniej. Na przestrzeni lat, firma zaczęła redukować produkcję zbrojeń, skupiając się na częściach samochodowych i osprzętach codziennego użytku. Obecnie, jest ona jednym z największych i najbardziej wszechstronnych producentów urządzeń elektrycznych na świecie, zaś jej zakłady obecne są także na terenie Polski.

Asortyment Schneider obejmuje także gniazdka oraz kontakty wysokiej jakości, spełniające wszystkie przyjęte obecnie normy. Ich wszechstronna funkcjonalność oraz solidne wykonanie sprawiają, że są one częstym widokiem zarówno w domach, jak i obiektach publicznych.

Gniazdka Schneider

Gniazdka Schneider oferują nam szeroką gamę modeli, przeznaczonych do różnych rodzajów urządzeń i wtyczek. Standardowym modelem są gniazda z uziemieniem z serii Asfora, dostępne zarówno w wersji podstawowej, jak i podwójnej oraz z ochronną przesłonką. Seria ta oferuje nam także gniazdka komputerowe typu RJ-45, gniazdka telefoniczne RJ-11, gniazda RTV-SAT/RTV/SAT w wersjach końcowych i przelotowych, gniazdka głośnikowe, a nawet cieszące się rosnącą popularnością gniazdka Schuko.

Według dokładnie opracowanych projektów specjalistów z Schneider, gniazdka z serii Asfora posiadają zwartą, bezpieczną obudowę, a także galwanizowane ramki montażowe, ułatwiające ich instalację. Ramki wykonano ze sztywnego materiału ABS, odpornego na zarysowania oraz działanie promieni UV. Przewody możemy przyciąć jednocześnie, dzięki solidnym zaciskom ustawionym w szeregu. Po zdjęciu płytki centralnej, uzyskujemy dostęp do wszystkich zacisków. Elementy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie wypaść z konstrukcji nawet po kompletnym odkręceniu zacisków. Skuteczny montaż zapewniają też metalowe prowadnice, zapobiegające przemieszczaniu się pazurków.

Jeśli zależy nam jednak na jakości premium, Schneider oferuje też gniazdka z serii Merten M. Znajdziemy tu najwyższej klasy osprzęt z przesłonkami oraz ramkami wykonanymi z drewna, metalu czy szkła. Same ramki możemy zamontować w pozycji poziomej lub pionowej.

Osobom, szukającym minimalistycznego osprzętu do wnętrz, spodoba się z kolei seria Sedna, stawiająca na połączenie funkcjonalności z ciekawym designem. Osprzęt Sedna ma tylko 8 mm grubości, zaś jego delikatna kolorystyka nada naszym wnętrzom więcej charakteru.

Wyłączniki i regulatory Schneider

Zróżnicowane gniazdka to nie jedyna oferta francuskiej firmy. W asortymencie Schneider znajdziemy też bowiem kontakty, cechujące się równie wysoką jakością wykonania. Zależnie od naszych potrzeb, nabyć możemy włączniki światła, włączniki chwilowe, a także wyłączniki schodowe i krzyżowe. Dostępne są modele zarówno pojedyncze, jak i podwójne i podświetlane. Znajdziemy tu też ściemniacze oraz regulatory ciepła. Podobnie jak w przypadku gniazdek, standardowym wyborem są osprzęty z serii Asfora.

Wyłączniki z tej serii wyposażono w bezgwintowe zaciski, długie pazurki z prowadnicami oraz stożkowe wejścia, doprowadzające przewody do zacisków. Także i tutaj producent wykorzystał galwanizowaną ramkę montażową z nacięciami, dla prostszej instalacji.

Kontakty Schneider znajdziemy też w seriach Merten M oraz Sedna. Oferują one tak samo wysoką jakość, co seria Asfora, jednocześnie odznaczając się alternatywnymi rozwiązaniami, pozwalającymi na dopasowanie ich zarówno do wnętrz, jak i naszego gustu.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór gniazdek, kontaktów, regulatorów i ramek ze wszystkich serii Schneider. Oferujemy atrakcyjne ceny, szybką wysyłkę oraz profesjonalne doradztwo. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl