1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Ospel ARIA GNIAZDO SAT

Ospel ARIA GNIAZDO SAT

Producent: Ospel
Cena: 19,98 zł
zobacz więcej
Ospel ARIA RAMKA 5-KROTNA

Ospel ARIA RAMKA 5-KROTNA

Producent: Ospel
Cena: 14,67 zł
zobacz więcej
Ospel ARIA RAMKA POCZWÓRNA

Ospel ARIA RAMKA POCZWÓRNA

Producent: Ospel
Cena: 11,61 zł
zobacz więcej
Ospel ARIA RAMKA PODWÓJNA

Ospel ARIA RAMKA PODWÓJNA

Producent: Ospel
Cena: 5,53 zł
zobacz więcej

Osprzęt elektroinstalacyjny z serii Ospel Aria

Polski producent sprzętu elektroinstalacyjnego Ospel działa na rodzimym rynku już od ponad sześćdziesięciu lat, a przy tym eksportuje swoje produkty również do innych europejskich krajów, w tym Norwegii, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Osprzęt z serii Ospel Aria dostępny w naszej ofercie posiada niezbędne certyfikaty, które są gwarancją bezpieczeństwa i zgodności z normami. Seria Ospel Aria składa się ze zróżnicowanych produktów, takich jak gniazda, ramki, regulatory temperatury, ściemniacze, wyłączniki, uszczelki czy akcesoria. Szukasz bezawaryjnego osprzętu w atrakcyjnej cenie od renomowanego producenta? Postaw na produkty z Ospel z serii Akcent, które dostępne są w kilku kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz wygląd osprzętu do wystroju wnętrza.

Gniazda i wyłączniki Ospel Aria

W ofercie gniazd Aria dostępne są gniazda pojedyncze i podwójne z uziemieniem do ramek, gniazda podwójne bez konieczności zastosowania ramki, a także gniazda pojedyncze z uziemieniem i pokrywą. Z kolei wśród przygotowanych w serii Ospel Aria wyłączników znajdują się: wyłączniki chwilowe „dzwonek” i „światło”, wyłączniki krzyżowe, schodowe i żaluzjowe, a także wyłączniki pojedyncze, podwójne i potrójne. Do wszystkich wyłączników i większości gniazd konieczny jest montaż ramki.

Gniazda telekomunikacyjne, multimedialne i antenowe Ospel Aria

Seria obejmuje atrakcyjny wybór gniazd telekomunikacyjnych – komputerowych (kat. 5E) i telefonicznych. Zarówno gniazda komputerowe, jak i telefoniczne dostępne są w wersji pojedynczej i podwójnej oraz wymagają zastosowania ramki. Gniazda multimedialne, czyli głośnikowe, również można nabyć w wersji pojedynczej lub podwójnej – do montażu w ramce. W ofercie gniazd Ospel Aria przygotowaliśmy także gniazda antenowe końcowe (2XSAT, RTV, RTV-SAT) i przelotowe (RTV, RTV-SAT), do których konieczne jest zastosowanie ramki.

Regulatory temperatury i ściemniacze Ospel Aria

Oferta regulatorów temperatury Ospel z serii Aria obejmuje regulatory z czujnikiem napowietrznym oraz podpodłogowym. Oferujemy również nowoczesne ściemniacze, które umożliwiają wygodne sterowanie oświetleniem LED. Podobnie jak większość produktów z serii Ospel Aria, również regulatory i ściemniacze przeznaczone są do montażu w ramce.

Seria Ospel Aria – ramki, uszczelki i akcesoria

W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów, przygotowaliśmy pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne oraz pięciokrotne ramki przeznaczone do osprzętu z serii Aria. W naszej ofercie znajdują się także zestawy uszczelniające oraz akcesoria, m.in. zaślepki.

Za duży wybór? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy i powiedz, czego potrzebujesz – pomożemy dobrać najlepszy osprzęt z serii Ospel Aria do Twojego domu!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl