1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Ospel Impresja

Ospel Impresja

Ospel Impresja to systemy ramkowe o nowoczesnym kształcie oraz lekkości stylu. Podobnie jak w serii As są niezwykle uniwersalne. Można je montować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Jednak w odróżnieniu od serii As, gniazdo Impresja stwarza większe możliwości dopasowania kolorystycznego. Elementy centralne i ramki występują w dwóch podstawowych kolorach: białym i kremowym, ale również w barwach metalizowanych: srebrnym i tytanowym.

Ospel IMPRESJA GNIAZDO SAT

Ospel IMPRESJA GNIAZDO SAT

Producent: Ospel
Cena: 22,53 zł
zobacz więcej

Ospel Impresja – niepowtarzalny styl

Istotną cechą Ospel Impresja, czyli osprzętu elektronicznego jest nie tylko funkcjonalność, ale też styl. Dzięki temu można wkomponować go w wystrój każdego wnętrza. Gniazdka Ospel Impresja stanowią połączenie funkcjonalności produktów z serii As z bogatym wyborem kolorów oraz nowoczesnym designem. Opierają się one na wypukłości, zamkniętej w kwadratowej formie. Kształt ten, wraz z odpowiednio dobranym kolorem, idealne dopełni wystrój pomieszczenia, bez względu na obrany przez nas styl. Pośród osprzętu Ospel Impresja dostępnego w naszym sklepie znajdziemy zarówno gniazda elektryczne, jak i wyłączniki.

Niestandardowe ramki na każdą okazję

Seria Impresja posiada gniazdka i ramki pasujące do każdego wnętrza. Dostępne są produkty:

  • metalowe – najlepsze dla stylu modernistycznego, industrialnego lub monochromatycznego. Utrzymane w kolorze szczotkowanego aluminium, satyny i antracytu,
  • szklane – dostępne w kolorze białym, czarnym lub szarym, a także w odcieniu limonki i śliwki. Pasują idealnie do każdego typu wnętrz, ze ścianami o różnych kolorach. To najbardziej uniwersalna opcja.

Gniazdka Ospel Impresja

Seria gniazdek Impresja Ospel oferuje nam szeroki wybór produktów, przeznaczonych do pracy z różnym typem urządzeń. Każde z nich charakteryzuje się prostotą montażu, pozwalającą na dobór preferowanej metody – możemy wykorzystać zarówno pazurki, jak i wkręty.

Jedną z propozycji są standardowe Ospel Impresja gniazdka elektryczne z uziemieniem, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz elementów metalowych. Dostępne są w wariancie zarówno pojedynczym, jak i podwójnym. Kontakty Impresja dodatkowo gwarantują bezpieczeństwo montażu i użytkowania. Potwierdza je certyfikat szczelności IP 20, będący dowodem odporności na ciała stałe o średnicy 12,5 mm i większej. W gniazdkach tych wykorzystane zostały zaciski gwintowe.

Ospel Impresja to także wysokiej klasy gniazdka komputerowe kategorii 5e MMC, wyposażone w złącza IDC z certyfikatem szczelności IP 20. Także i tutaj mamy możliwość wyboru sposobu montażu. Zamiast zacisków gwintowych uświadczymy tu zaciski bezgwintowe IDC.

W serii Ospel Impresja znajdziemy też stylowe gniazda RTV końcowe, gniazda głośnikowe oraz gniazda telefoniczne. Każde z nich zostało wykonane z najwyższą precyzją, aby móc w jak najlepszy sposób połączyć efektywność z nienaganną estetyką.

Włączniki Ospel Impresja

Impresja od Ospel to także włączniki klasy premium, wyposażone w szerokie klawisze ułatwiające obsługę oraz możliwość montażu za pomocą wkrętów lub pazurków. Obowiązkowo też one oferują szczelność IP 20. Aby każdy klient mógł znaleźć tu coś dla siebie, eksperci z Ospel wprowadzili na rynek modele pojedyncze, podwójne oraz potrójne, a także z funkcją podświetlenia LTS.

Oprócz standardowych od Ospel Impresja kontaktów oraz dzwonków do drzwi seria ta oferuje także regulatory temperatury (także z sondami podłogowymi dla jeszcze lepszej kontroli ciepła) oraz ściemniacze, pozwalające na zmniejszenie zużycia prądu, redukując wydatki na energię nawet o 20%.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór Ospel Impresja ramki, gniazdka i włączniki w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl