1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Puszki podłogowe do montażu w posadzce

Najpopularniejszym miejscem montażu gniazda jest ściana, jednak w niektórych przypadkach zamocowanie osprzętu w tym miejscu jest niemożliwe – co wtedy zrobić? Nie sposób całkowicie zrezygnować z montażu gniazda, gdyż jego obecność jest niezastąpiona w domach, biurach czy instytucjach publicznych. Najlepszą opcją są więc puszki podłogowe, które umożliwiają montaż gniazd w posadzce. Puszka podłogowa pozwala rozwiązać problem instalacji gniazda, a przy tym zapewnia funkcjonalność i wyróżnia się walorami estetycznymi.

Gdzie najczęściej stosuje się puszki podłogowe?

Aby zamontować gniazdo w podłodze, niezbędne jest wykorzystanie puszki podłogowej, która estetycznie ukrywa instalację pod posadzką. Do miejsc, w których najczęściej znajdziemy puszki podłogowe, możemy zaliczyć uczelnie, szkoły, biura, hale przemysłowe czy sale konferencyjne, jednak tego typu gniazda można także montować w domach i innych budynkach. Do gniazda podłogowego z łatwością podłączymy nawet kilka urządzeń równocześnie, gdyż w jednej puszce można umieścić 2, 4, 6, a nawet 8 gniazd. Dzięki temu, że puszki podłogowe są zamykane, stanowią one skuteczną ochronę przed kurzem oraz przypadkowymi nadepnięciami.

Kiedy warto postawić na puszki podłogowe?

Decydując się na montaż puszek, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim funkcjonalność. Leżące na podłodze przewody są nieestetyczne i niebezpieczne, dlatego w wielu miejscach idealnie sprawdzają się gniazda, które można dyskretnie ukryć w podłodze. Puszki podłogowe można stosować nie tylko do montażu w posadzce, lecz także w stołach – to rozwiązanie bardzo często wykorzystywane jest w biurach, szkołach i na uczelniach, gdzie niezbędny jest bezpieczny i nieograniczony dostęp do gniazd. Puszki podłogowe zapewniają wygodę i są niezwykle funkcjonalne, dlatego znajdują szerokie zastosowanie w wielu obiektach usługowych, instytucjach i mieszkaniach.

Za duży wybór? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy i powiedz, czego potrzebujesz – pomożemy dobrać najlepsze puszki podłogowe do wygodnego montażu w posadzce lub stole!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl