1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Moduły standardowe Fibaro - inteligencja w Twoim domu!

Automatyzacja wielu procesów w domach jednorodzinnych zyskuje coraz większą popularność. Właściciele i architekci dostrzegają ogrom korzyści, które niosą ze sobą tego rodzaju systemy. To przede wszystkim wygoda oraz komfort, ale również większe bezpieczeństwo i niższe rachunki za energię elektryczną. Zastanawiając się, jaki system wybrać do swojego domu, warto bliżej przyjrzeć się modułom standardowym Fibaro Walii - poznajmy bliżej ich zalety.

Zalety modułów standardowych Fibaro Walli

Ogromną zaletą modułów standardowych jest to, że wyglądają bardzo niestandardowo! Wygląd gwiazdek z tej serii znacznie różni się od klasycznych rozwiązań, które były do tej pory chętnie stosowane - jak przyznają sami użytkownicy, ich widok zapiera dech w piersi. Trudno się z tym nie zgodzić, elegancki design gniazdek potrafi nadać uroku każdemu wnętrzu.

To, co jednak najważniejsze w modułach standardowych, to ich funkcjonalność. Stosowanie inteligentnych rozwiązań od Fibaro Walli to wygoda oraz komfort. Zapewniają one bezprzewodową komunikację, która znacznie ułatwia sterowanie całym systemem - to przydatna funkcja, szczególnie jeśli nie ma nas w domu.

Moduły standardowe Fibaro Walli wyposażone są również w mierniki napięcia prądu, które pozwalają na znaczne oszczędności energii elektryczna. Zastosowanie tego systemu zauważymy już po pierwszych tygodniach, kiedy to otrzymamy rachunek za prąd - może być on nawet kilkanaście procent niższy, niż wcześniej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl