1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Efektowne i funkcjonalne produkty Asfora

Elegancja to cecha wyróżniająca produktów serii Asfora marki Schneider. Tradycyjny kwadratowy kształt idealnie można dopasować do wielu pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Będą pasować do salonu, sypialni lub kuchni, ale także do budynków o charakterze komercyjnym lub użytkowym. Mimo że posiadają proste kształty, to idealnie mogą podkreślić stylizację wnętrza.

Stylowe wnętrze z serią Schneider Asfora

Dzięki zastosowaniu produktów Schneider Asfora można stworzyć wyjątkowe wnętrze, a styl może się stać wyróżnikiem salonu lub kuchni. W naszej ofercie posiadamy gniazda i łączniki w dwóch klasycznych dla tej serii kolorach, czyli białym i kremowym. Centralne elementy można umieścić w ramkach pojedynczych, podwójnych, podwójnych, poczwórnych lub pięciokrotnych, ustawionych pionowo lub poziomo. Dużą część produktów oferujemy w wersji razem z ramką. Posiadają smukłe, eleganckie kształty, które idealnie wpasują się w rozmaite wnętrza. Dzięki produktom Schneider Asfora, dostępnym w naszym sklepie, stylowo urządzicie salon, kuchnię, łazienkę, a nawet biuro. Poza tym wymienione produkty cechują się wysoką jakością, co z pewnością jest ważnym argumentem podczas wybory osprzętu. Jeśli chodzi o serię Schneider Asfora gniazdo może sąsiadować z innym elementem dzięki wspomnianym ramkom wielokrotnym. Wcale nie zaburza to stylu, a wręcz odwrotnie, staje się niezwykle funkcjonalnym sposobem urządzenia wnętrza.

Łatwa instalacja gniazd Schneider Asfora

Jeśli planujecie zainstalować gniazdo Schneider Asfora, to z zadaniem uporacie się bardzo łatwo. Precyzyjnie określone schematy połączeń oraz dokładne oznaczenia sprawiają, iż montaż osprzętu przebiega bez kłopotów. Przewody także bezproblemowo umieszcza się w odpowiednim miejscu, dzięki czemu instalacja jest bezpieczna. Podobnie zresztą jak użytkowanie, na przykład w gnieździe z pokrywą i przesłoną torów prądowych. Te elementy sprawiają, iż do gniazda nie dostaną się woda lub kurz, a także niepotrzebne małe przedmioty, jak kredka, którą bawi się dziecko. O bezpieczeństwie decyduje również uziemienie, zarówno w formie bolca, jak i w gniazdach schuko.

Schneider Asfora to wiele produktów do wyboru

W przypadku serii Schneider Asfora gniazdo lub wyłącznik to nie jedyne produkty, jakie mamy w ofercie. W dostępnym asortymencie znajdują się również gniazda telefoniczne lub komputerowe, telewizyjne lub satelitarne, a także głośnikowe. Gniazda RTV SAT umożliwiają dostęp do wymienionych mediów za pomocą jednego produktu. Gniazda głośnikowe pozwalają ukryć kable w ścianie. Proponujemy również ściemniacze, dzięki którym można stworzyć odpowiedni nastrój, wybierając takie natężenie światła, na jakie ma się ochotę. Poza tym w naszej ofercie mamy wyłączniki światła, w tym schodowe i chwilowe, pojedyncze lub podwójne, dzwonki czy wyłączniki żaluzjowe. Produkty oferujemy oczywiście z gwarancją.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl