1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Kontakt Simon 54 Touch

Zapraszamy do zapoznania się z serią kontaktów Simon 54 Touch. Kolekcję łączników wyróżnia nowatorski design: gładkie szklane ramki maskują zaawansowane elektroniczne sterowniki. To bezprecedensowe podejście do estetyki i funkcji gniazdek i włączników, które nada Twoim wnętrzom wyjątkowego charakteru. Z tą serią stało się jasne - nie musisz rezygnować z elegancji i stylu, aby mieć funkcjonalne i wygodne gniazdka i włączniki.

Niezwykła funkcjonalność serii Kontakt Simon 54 Touch

Warto zaznaczyć, że Simon Touch 54 to nie tylko łączniki, ale również wiele innych elementów nowoczesnego, jak i klasycznego osprzętu elektrycznego. To między innymi gniazda zasilające, ładowarki USB, gniazda RTV oraz ściemniacze i elementy do sterowania roletami. Z tą serią bez trudu można stworzyć praktyczne zestawy wielokrotne, zestawiając łączniki dotykowe z tradycyjnym osprzętem, co da Ci pełną swobodę w personalizacji wnętrza Twojego domu.

Simon 54 Touch a seria Nature - pełna spójność

Jedną z przyczyn powodzenia serii kontaktów Simon 54 Touch jest zastosowanie szkła, znanego z kolekcji Simon 54 Nature. Gustowne szklane ramki doskonale komponują się z elektronicznymi sterownikami, tworząc spójne, eleganckie rozwiązanie, którego harmonia nacieszy każde oko. Estetyka i funkcjonalność grają tu unisono - tak jak serie Simon Nature i Simon Touch 54.

Nowoczesne rozwiązania w kontaktach Simon 54 Touch

Opisywana seria to nie tylko estetyczne łączniki, ale również innowacyjne rozwiązania. Co powiesz na opcję zdalnego sterowania urządzeniami? Taką możliwość zyskasz dzięki modułowi Simon wifi. 100% wygody, komfortu użytkowania i kontroli nad sprzętem w swoim domu - zaawansowana technologia, która podkreśli jego nowoczesny charakter.

Postaw na Simon 54 Touch i wyraź swoją oryginalność. Odkryj nowoczesne łączników dotykowych, które nie tylko ułatwią Ci życie, ale także nadadzą wnętrzu Twojego domu nowy wymiar. Z serią 54 Touch możesz przekonać się, jak kombinacja minimalizmu i funkcjonalności może zmienić przestrzeń, w której mieszkasz na co dzień. Dzięki niej zaprojektujesz pomieszczenia z niepowtarzalnym stylem i funkcjonalnością! A jeśli szukasz innych estetycznych i praktycznych zarazem rozwiązań - rozważ też zakup osprzętu Schneider Odace.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl