1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

wyłączniki - Berker B.3 / B.7

Znakiem rozpoznawczym wyłączników z serii Berker B.3 / B.7 są wysokiej jakości, produkowane w Niemczech, mechanizmy. Szeroka gama funkcji pozwala na dostosowanie odpowiedniego wyłącznika do każdego życzenia Klienta. Wyłączniki Berker B.3 / B.7 występują w dwóch wersjach: z podświetleniem i bez. Podświetlenie wyłączników ułatwia odnalezienie wyłącznika przy braku oświetlenia. Każdy wyłącznik w tej serii sprzedajemy w komplecie z klawiszem. Wysoka jakość tworzywa, z jakiego zostały wykonane klawisze, zapewnia długotrwałe użytkowanie. Twoje wyłączniki Berker B.3 / B.7 po wielu latach będą wyglądały tak samo jak w momencie zakupu. Wyłączniki Berker B.3 / B.7 występują w kolorze białym, aluminiowym i antracytowym.

Wyłączniki Berker B.3 / B.7 z podświetleniem i bez

Znakiem rozpoznawczym wyłączników z serii Berker B.3 / B.7 są wysokiej jakości mechanizmy niemieckiej produkcji. Seria zawiera wszystkie najpopularniejsze wyłączniki przeznaczone do zastosowań prywatnych i biznesowych. Oferujemy standardowe wyłączniki Berker pojedyncze, podwójne i potrójne, a także wyłączniki chwilowe (dzwonek/światło), schodowe, krzyżowe i żaluzjowe. Wybrane wyłączniki Berker B.3 / B.7 dostępne są także w wersji z podświetleniem. Mocna dioda podświetlająca klawisz podnosi funkcjonalność wyłącznika oraz zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Eleganckie wyłączniki Berker z możliwością personalizacji

Wyłączniki Berker B.3 / B.7 występują w charakterystycznych dla całej serii kolorach: białym, antracytowym i aluminiowym. Dzięki opcji wyboru barwy wyłącznika możesz z łatwością dopasować jego wygląd do aranżacji wnętrza oraz pozostałych elementów z serii B.3 / B.7. Każdy wyłącznik z kolekcji B.3 / B.7 sprzedajemy w komplecie składającym się z mechanizmu i klawisza. Wysoka jakość tworzywa, z jakiego zostały wykonane klawisze, wpływa na żywotność produktu i umożliwia wieloletnie użytkowanie wyłącznika.

Jak dobrać wyłączniki?

Odpowiednio dobrane wyłączniki zapewniają niezawodność i funkcjonalność mimo upływu lat. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze wyłącznika, skontaktuj się z naszym konsultantem lub zajrzyj do poradnika „Jak dobrać wyłącznik?”, w którym krótko opisaliśmy wszystkie dostępne rodzaje wyłączników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl