2000 zł - rabat 2 % || 3000 zł - rabat 3 % || 4000 zł - rabat 4 %

Ściemniacze Schneider Sedna zostały stworzone dla większej wygody i oszczędności korzystania z oświetlenia. Te funkcjonalne urządzenia przydadzą się w każdym domu. Służą głównie do regulacji pobierania prądu przez oświetlenie. Chcesz zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną? Wybierz ściemniacze Sedna!

Ściemniacze Schneider Sedna – użyteczny element elektroinstalacji

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć profesjonalnych ściemniaczy Sedna! Te elementy zostały wykonane z tworzywa termoplastycznego ABS, które wyróżnia się zwiększoną odpornością na działanie czynników zewnętrznych, w tym promieniowania UV. Dzięki temu ściemniacze Schneider Sedna nie niszczeją pod wpływem słońca i mimo upływu lat nadal wyglądają tak samo dobrze.

Ten element elektroinstalacji wykorzystasz do regulowania przesyłu prądu do oświetlenia. Może być stosowany jako łącznik schodowy. Łączy się także z tradycyjnymi żarówkami lub halogenami.

Oryginalny design ściemniaczy Sedna

Ściemniacze Schneider Sedna, które znajdziesz na igniazdka, są wyjątkowo płaskie – głębokość wystawania to tylko 2 cm! Dzięki lśniącemu wykończeniu pasują do każdego wnętrza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl