1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

ściemniacze - Berker B.3 / B.7

Serię Berker B.3 / B.7 reprezentują dwa ściemniacze. Ściemniacz Berker B.3 / B.7 obrotowy pozwala na ręczne, dokładne, za pomocą pokrętła ustawienie mocy oświetlenia. Ściemniacz Berker B.3 / B.7 obrotowy, podobnie jak reszta osprzętu, występuje w trzech kolorach: białym, aluminiowym i antracytowym. Berker B.3 / B.7 ściemniacz uniwersalny świecznikowy to bardziej zaawansowane urządzenie, które potrafi sterować mocą oświetlenia dwóch obwodów. Sterowanie odbywa się płynnie przez dotyk płytki ściemniacza. Berker B.3 / B.7 ściemniacz uniwersalny świecznikowy, podobnie jak Berker B.3 / B.7 ściemniacz obrotowy, produkowany jest w kolorze biały, aluminiowym i antracytowym.

Ściemniacze Berker do wygodnego sterowania oświetleniem

Sterowanie oświetleniem za pomocą ściemniacza jest coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem do domu i biura. Ściemniacze pozwalają stworzyć przytulną atmosferę, a przy tym są zaliczane do produktów energooszczędnych. Dzięki temu, że sam decydujesz o preferowanym natężeniu światła, możesz zmniejszyć wysokość rachunków za prąd oraz zadbać o swój wzrok podczas wieczornej pracy przy komputerze czy nocnych seansów filmowych. Ściemniacze Berker B.3 / B.7 umożliwiają płynne sterowanie oświetleniem w zakresie od 0% do 100%, zapewniając wygodę o każdej porze dnia i roku.

Obrotowe ściemniacze Berker B.3 / B.7

W kolekcji B.3 / B.7 znalazły się ściemniacze obrotowe obsługiwane za pomocą pokrętła. Dzięki prostej obsłudze bardzo szybko przyzwyczaisz się do obecności ściemniacza w swoim domu lub biurze. Ściemniacze Berker pozwalają na dowolne zwiększanie i zmniejszanie natężenia światła, zgodnie z własnymi preferencjami. To wygodne rozwiązanie pozwala zredukować wieczorne zmęczenie, a także stworzyć przyjemną atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi. Ściemniacze Berker B.3 / B.7 sprzedajemy w kompletach składających się z mechanizmu i pokrętła. Dzięki temu, że pokrętło dostępne jest w trzech modnych kolorach (biały, antracyt, aluminium), możesz łatwo dopasować wygląd urządzenia do aranżacji wnętrza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl