1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

rtv-sat - Berker B.3 / B.7

Gniazda antenowe (telewizyjne) w kategorii Berker B.3 / B.7 występują w trzech rodzajach. Pierwsze z nich to gniazda RTV, które posiadają jedno wejście sygnału i dwa wyjścia (TV i radio). Gniazda występują w wersji końcowej i przelotowej. Gniazda Berker B.3 / B.7 końcowe nadają się do zakończenia instalacji antenowej. Gniazda w wersji przelotowej służą do łączenia kilku gniazd w instalacji szeregowej. Kolejny rodzaj gniazd antenowych to gniazda RTV-SAT. Podobnie jak gniazda Berker B.3 / B.7 RTV występują w wersjach końcowej i przelotowej, a różnią się dodatkowym wyjściem SAT. Trzeci rodzaj to gniazdo Berker B.3 / B.7 2xSAT. Gniazdo ma dwa wejścia antenowe i służy najczęściej do instalacji satelitarnych (dekoder i nagrywarka).

Gniazda antenowe RTV-SAT, RTV i 2xSAT

Gniazda antenowe (telewizyjne) z serii Berker B.3 / B.7 występują w trzech rodzajach. Pierwsze z nich to gniazda RTV wyposażone w jedno wejście sygnału i dwa wyjścia (TV i audio), dostępne w wersji końcowej i przelotowej. Kolejny rodzaj to gniazda antenowe RTV-SAT Berker B.3 / B.7 końcowe i przelotowe, które różnią się od tych pierwszych dodatkowym wyjściem SAT. Trzeci rodzaj gniazd z serii B.3 / B.7 to gniazda antenowe 2xSAT 4-wyjściowe, służące najczęściej do podłączania instalacji satelitarnych (dekoder + nagrywarka).

Końcowe i przelotowe gniazda antenowe RTV-SAT Berker

Dostępne w serii B.3 / B.7 gniazda antenowe RTV-SAT i RTV dzielimy na końcowe oraz przelotowe. Gniazda końcowe przeznaczone są do stosowania w instalacji równoległej w sytuacjach, gdy od anteny do odbiornika przez każde z pomieszczeń biegnie oddzielny kabel. Z kolei przelotowe gniazda antenowe RTV-SAT Berker umożliwiają połączenie kilku gniazd w instalacji szeregowej i sprawdzają się wtedy, gdy przez wszystkie pomieszczenia biegnie ten sam kabel od anteny do odbiornika.

Gniazda antenowe RTV-SAT Berker B.3 / B.7

Wszystkie gniazda antenowe z kolekcji B.3 / B.7 sprzedajemy w kompletach składających się z mechanizmu i osłony. Wygląd osłony można dopasować do własnych preferencji i aranżacji wnętrza, wybierając produkt w kolorze białym, antracytowym lub aluminiowym. Do montażu gniazd wykorzystywane są zaciski śrubowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl