1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

regulatory temperatury - Ospel Impresja

Ospel Impresja regulator temperatury ma zastosowanie w miejscach, gdzie potrzebują Państwo pomiaru temperatury otoczenia (powietrza). Regulator wyposażony został w wewnętrzny czujnik pomiaru temperatury i w czytelne oraz wygodne pokrętło do sterowania. Ospel Impresja regulator temperatury występuje we wszystkich kolorach w jakich występuje reszta osprzętu Ospel Impresja, czyli: białym, ecru, srebrnym i tytanowym. Ospel Impresja regulator temperatury z sondą podłogową ma zastosowanie w instalacjach ogrzewania podłogowego.

Regulatory temperatury Ospel Impresja to produkty, których użyteczność doceni każdy właściciel domu. Weź sprawy w swoje ręce i zarządzaj temperaturą w domu łatwo i skutecznie!

Regulatory temperatury Impresja – istotny element elektroinstalacji

Masz ogrzewanie podłogowe albo klimatyzator? Chcesz szybko i efektywnie dostosować temperaturę powietrza w pomieszczeniu do swoich potrzeb? Z nowoczesnymi regulatorami temperatury Ospel Impresja jest to możliwe. Zainstaluj ten osprzęt w swoim domu, a wystarczy, że poruszysz pokrętłem i płynnie ustawisz je na wybraną temperaturę. Regulator ma odpowiednie oznaczenia odnośnie do liczby stopni Celsjusza. Wszystko czego potrzebujesz, znajdziesz w ofercie igniazdka. Sprawdź!

Klasyczny design regulatorów temperatury Ospel Impresja

Tak, jak pozostały osprzęt marki Ospel, również regulatory temperatury Impresja mają charakterystyczny geometryczny kształt. Dzięki temu z pewnością będą pasować do reszty elementów elektroinstalacji. Wybierz ten model, jeśli chcesz, żeby wnętrze nabrało nowoczesnego charakteru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl