1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

regulatory temperatury - Berker B.3 / B.7

W serii, której znakiem firmowym są ekskluzywne ramki, nie może zabraknąć elementów do sterowania temperaturą otoczenia. Jak każda seria firmy Berker, tak samo seria B.3 / B.7 oferuje dwa rodzaje regulatorów temperatury otoczenia. Pierwszy B.1 / B.3 / B.7 regulator temperatury steruje mechanicznie temperaturą i wyposażony jest jedynie w pokrętło do sterowania i wyłącznik. B.1 / B.3 / B.7 regulator temperatury to zaawansowane urządzenie do sterowania temperaturą pomieszczenia. Wiele funkcji, wiele programów, samoucząca się krzywa ogrzewania, dodatkowa możliwość podłączenia czujniki ogrzewania podłogi, to tylko niektóre z atutów tego urządzenia.

Mechaniczne regulatory temperatury Berker B.3 / B.7

W serii, której znakiem firmowym są ekskluzywne ramki, nie mogło zabraknąć elementów do sterowania temperaturą otoczenia, które można dowolnie zestawiać z ramkami B.3 / B.7. Jak każda linia Berker, również seria B.3 / B.7 oferuje regulatory temperatury sterowane mechanicznie lub elektronicznie. Mechaniczne regulatory temperatury Berker wyposażone są w pokrętło do sterowania oraz wyłącznik. Sterowanie odbywa się ręcznie w zakresie od 5°C do 30°C. W ofercie regulatorów mechanicznych dostępne są również produkty z czujnikiem temperatury podłogi.

Elektroniczne regulatory temperatury Berker

W tej samej serii występują także elektroniczne regulatory temperatury Berker B.3 / B.7, czyli zaawansowane urządzenia do sterowania temperaturą pomieszczenia i podłogi. Produkty te wyposażone są w wiele funkcji i programów, w tym licznik godzin pracy, wskaźnik zużycia energii, zegar do czasowego sterowania zmianami temperatury, program urlopowy, samouczącą się krzywą grzania, funkcję ochrony przed zamarzaniem i przełączanie na tryb automatyczny. Regulatory temperatury wyposażone są w duży podświetlany wyświetlacz. Regulatory temperatury Berker B.3 / B.7 występują w trzech kolorach: białym, antracytowym i aluminiowym. Do regulatorów mechanicznych i elektronicznych należy dobrać ramkę z tej samej serii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl